Okna odstín RAL 7039 quarzgrau - reálné foto

Nemáte prosím někdo doma okna v odstínu RAL 7039 (quarzgrau)? Rádi bychom viděli reálné foto..Moc se nám líbí, klasický antracit je na nás v oboustranném dekoru moc tmavý a proto uvažujeme nad tímto odstínem. Jenže jsem ho zde nikde nenašla... Předem moc děkujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, pár fotek oken.
Odpovědět
@janakralka Dobrý den, jak jste byla spokojena s firmou PKS a jaká pobočka vám je montovala? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
S okny jsme spokojení moc. Zatím žádný problém. Montovala nám je jedna místní firmička, která spolupracuje s PKS. Jednání přímo s PKS (pobočka Kolín) upřímně nic moc. Jednání s montérskou firmou super. Kas-okna.cz
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Ahoj, moc hezká barva oken...nemáš náhodou fotku již hotových i s parapetem? A jaký máte profil, bílý nebo probarvený? A ještě jednu - HS portál je hliník nebo také plast? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@janakralka dobrý den, nemáte prosím aktuální fotky oken? Hodně uvažujeme o této barvě ale nikde jsme neviděli nazivo okna v této barvě. Děkujeme.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@janakralka Dobrý den, mohla bych vás ještě poprosit o foto oken a vstupních dveri z větší dálky abych měla komplexní představu o vzhledu Taky se mi tato barva hodně líbí Dekuji za jakýkoliv příspěvek.
Odpovědět
Profilova fotka
@andrea_bajkova Dobrý večer, pohledám a pošlu 🙂
Odpovědět
@mtoman Máme také tuto barvu, též se nám již nelíbil antracit, který na nás byl už moc tmavý a navíc ho má každý . Okna máme od PKS. Vnitřní rámy máme bílé, a fasádu také. Celkově dům vyzněl mnohem jemněji než všude viděná klasika v antracitu, jsme moc spokojeni.
Odpovědět
Mrkněte ke mně do alba 😉😊
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?