Okna s profilem Veka Spectral - máte zkušenosti?

Zdravím všechny, uvažujeme o pořízení plastových oken do novostavby v profilem Veka Spectral, máte prosím někdo zkušenosti jestli není náchylnější na poškrábání atd. oproti obyčejné folii? A ideálně nemáte někdo fotku jak okna vypadají na domě? Děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, také zvažujeme tento profil, měl by být naopak kvalitnějši a odolnější než ostatní plastová okna, tak jsem zvědavá, jestli do něho půjdete :-)
Odpovědět
Ahoj, ano, už ho máme! Vypadá krásně, akorát montéři říkali, že na převoz je háklivej. Na jednom okně je malinký škrábanec, ale není to vidět a jde to prý zaretusovat. Ještě poznámka, nechali jsme si z něho dělat i vstupní a boční dveře a pozor, použijí ty profily, ale ostatní velké plastové plochy v těch dveřích nejsou z toho sametoveho materiálu, ale jsou nastrikane stejnou RALkou. Byla jsem z toho trošku zklamaná a bála se, jak to bude vypadat, ale je to dobrý nakonec 😊
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@lasveronicas @lucale Ahoj, také zvažujeme okna s tímto profilem. Jste s nimi spokojené? A mohla bych poprosit o fotku vchodových dveří? Děkuju 🙂
Odpovědět
Ahoj, jsme a moc, jsou fakt pěkné a působí luxusnějším, jakoby hliníkovým dojmem. Jsme rádi, že jsme do nich šli. Na fotce trochu špinavé, práší se nám tu..
Odpovědět
@lucale Díky moc, vypadají krásně. My už máme také objednáno, tak snad to dopadne tak pěkně jako u vás 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@lucale Krásné dveře,zvažuji také VEKU - mohu se zeptat přes koho jste realizovali dodání?Díky moc
Odpovědět
Moc hezké dveře, jakou máte, prosím,šířku dveří ? A ten obklad? Je to kámen? Můžu poprosit kde jste koupili a co to je? Vypadá to k sobě moc hezky.
Odpovědět
@jp_zic díky moc, bylo to přes VPO Protivanov.
Odpovědět
@zinzin dobrý den, je to kámen, segmentový obklad rula rusty z Trimona stone. Chtějí za to ale docela ranec ☹️ jinak dveře jsou myslím 90 nebo 95 stavební otvor, nejsem si už jistá, ale je to běžná šířka vstupních dveří.
Odpovědět
@lucale Díky, fakt moc pěkné 🙂
Odpovědět
@jp_zic Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@lucale jaká je to prosím přesně barva (nepoznám ani, zda jsou všechna ze stejné barvy, na různých světlech jsem se již několiktá splet) moc děkuji (vybírám nyní šedou barvu na VEKA okna)
Odpovědět
Článek se načítá
@dojan je to odstín umbra ultramatt
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Profilova fotka
@lucale. Dobrý den mám také okna v barvě umbra ultramatt a teď řeším garážová vrata a chtěl bych je ve stejné barvě nevíte s jakým odstínem RAL to koresponduje?
Odpovědět
Profilova fotka
@lucale Dobrý den mám také okna v barvě umbra ultramatt a teď řeším garážová vrata a chtěl bych je ve stejné barvě nevíte s jakým odstínem RAL to koresponduje?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
@marek_novotny Dobry den, mohu se zeptat, jaky odstin vrat jste k oknum vybral?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?