Oknostyl - máte zkušenost?

Dobry den, rada bych se informovala, zda ma nekdo okna od firmy Oknostyl. Planujeme je do domku, ale nezname nikoho, kdo s nimi ma zkusenost. Libi se nam, ze firma sidli blizko a i ceny se pohybuji dobre, otazka je, jestli jsou i kvalitni.. Dekuji
Odpovědět
1
2
@kackasz Hezký den, těší nás Váš zájem :-) Pro snadnější rozhodování si můžete přečíst hodnocení zákazníků https://www.oknostyl.cz/co-rikaji-nas... a projít si spoustu referencí https://www.oknostyl.cz/reference/. A pokud to k nám máte kousek, tak se určitě zastavte také do našeho nového showroomu v Kuřimi https://www.oknostyl.cz/novinky/detai....
Odpovědět
Uričtě bych se zaměřil na recenze od uživatelů na nefiremních stránkách(nebudou cenzurovany). já když jsem scháněl okna nezávazně mi mnoho lidí tuto firmu nedoporučilo a na internetu nejsou moc kladné recenze, jen ty které si píše firma okatě sama. Každopádně rozhodnuti je vždy na vás. Já si je nakonec nevybral.
Odpovědět
Dobrý den nikdo není neomylný a proto ani netvrdíme, že se chyba nestane. Denně montujeme cca 15 zakázek se zhruba 100 okny a v tomto množství k chybě dojít může. Nicméně žádné kladné recenze si nepíšeme a ona "cenzura" spočívá jen v úpravě jména zákazníka a případně zkrácení textu s ohledem na jeho vhodnou velikost. Ke každé bych já, případně obchodní zástupci dokázali dohledat odesílatele a tedy konkrétního zákazníka. Kdyby u nás bylo zvykem dobrou práci ocenit, měly bychom jich nesčetně více. O konkurenčním boji a jeho praktikách ani nemluvě. O kvalitě naší práce a oken hovoří nejen 15 let našeho působení na českém trhu, ale i množství zakázek, které úspěšně realizujeme ve veřejném segmentu. Stačí se podívat do sekce "právě realizujeme", kde jsou některé velké zakázky ukázány. Napište mi lokalitu odkud jste a nakontaktuji Vám některého ze zákazníků, kterému jsme ve Vaší blízkosti realizovali okna a věřím, že Vám umožní i jejich prohlídku Pokud se chcete omezit na mnohdy několik let stará tvrzení anonymů z internetu, případně se svěřit rychlokvaškám, které na českém trhu rostou a mizí jako houby po dešti, asi s tím nic nenadělám. Za OKNOSTYL group s.r.o. Ing. Tomáš Mazel
Odpovědět
@oknostyl Dobry den, nase lokalita jsou Moravske Kninice, tudiz urcite navstivime Vas nove otevreny Show Room v Kurimi.. :)
Odpovědět
@spaly Recenze si urcite procteme, osobne navstivime a uvidime, jak se dohodneme..
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 11 měsících
Vyhnete se jim obloukem!!! Vice pripadne do SZ
Odpovědět
@darauk dekuji, uz mame okna od nekoho jineho a sme nad miru spokojeni :)
Odpovědět
Zdravím... také by mě zajímalo... ještě někdo nějaké zkušenosti s touto firmou? Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@kackasz Máme od firmy Oknostyl okna od roku 2013 a jsme spokojení. Montáž proběhla v pořádku. Po dodělání stavby přijeli a doseřídili a okna slouží velmi dobře, neměli jsme žádný problém. Máme 8-mi komorový ENERGY plus s trojsklem.
Odpovědět
@pevinka my máme velice negativní zkušenosti. Okna osadili špatně, špinavé jak prase, až jsem se po týdnu dostala k umytí, tak jsem zjistila, že některé skla jsou poškrábané a rámy naprasklé. To jsme vyreklamovali, ovšem poškrábané sklo se vyměnilo v rámu takřka "nakoleni" a silikonová spára je tak hnusná, že u každého umývání oken pláču vzteky. I tu se snažili opravit, ovšem se stejným výsledkem. Další sklo jsme reklamovali, protože v meziprostoru byl prach. Domnívala jsem se, že se to stalo pouze u jednoho skla. Nyní, po roce, jsem prach našla ve všech ostatních oknech. Reklamace věcí se táhly snad víc jak rok. Já, když slyším oknostyl, tak se mi dělá zle. Nyní potřebujeme okna do nové přístavby a od Oknostylu bych okna znovu nechtěla ani zadarmo!
Odpovědět
@mischelator Děkuji za recenzi, již nějakou dobu se stejně přikláníme k jiné firmě.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Varuji před firmou OKNOSTYL! Začátkem května t.r. jsem uhradila kompletní fakturu za dodávku 3 oken (podmínka firmy byla kompletní úhrada nejen oken, ale i montáže a odstranění stávajících luxfer předem). Už při podpisu smlouvy jsem žádala upravit podmínky (smluvní sankce 10 Kč/den při nesplnění podmínek ze strany firmy postrádá jakoukoliv motivaci a při platbě klienta za vše předem jsou podmínky naprosto nevyvážené) - bylo mi však řečeno, že ve smlouvě se úpravy dělat nesmí. Dodávka měla být realizována do 8 týdnů. S měsíčním zpožděním po několika urgencích přijeli dva chlapi, vyrazili jednu luxferu, nechali na místě okna a odjeli, prý ty luxfery přijede vybourat v dalším týdnu jiná parta. Dodnes ani po dalších urgencích se mnou nikdo nekomunikuje, do firmy se nelze dovolat. Takže mám na vybranou - odstoupit od smlouvy a soudit se, nebo si práci znovu zaplatit u jiné firmy a přeúčtovat slavnému OKNOSTYLu - takže soudit se opět... Pokud nechcete řešit podobné problémy, od této firmy BIČ a PRYČ!!! A těm cancům pana inženýra Mazla, který rovněž na moji stížnost vůbec nereagoval, raději nevěřte!
Odpovědět
Článek se načítá
@lindasi no paaani, mrzi mne, ze s vami takhle jednaji, by si zaslouzili, dacani! My sme se nastesti rozhodli pro jinou firmu a jak to tak ctu, udelali sme dobre.
Odpovědět
Pokud někdo s prominutím podepíše a pošle 100% částky dopředu, tak si o problémy přímo říká - ztrácí tím jakékoliv páky na dodavatele. Mnou zvolená firma (jeden z největších dodavatelů na současném trhu) dává, sama a bez vyjednávání, smlouvu, kde se skládá dopředu 70% a zbytek se doplácí až po předání (což není to samé jako termín "montáže"). Zároveň nebyl problém uplatnit ze zbývajících 30% určité zádržné, z důvodu drobných nedodělků při montáži. Poplatek z prodlení byl 0,05% denně , což není žádný zázrak, málokdo ale asi dá víc, nevím
Odpovědět
@kackasz Oknostyl Kuřim: Neodepisují na email, prakticky nekomunikují, pokud jim člověk sám nezavolá. Když jsem kontaktoval vedoucího pobočky, že se mi tento přístup nelíbí, tak pouze konstatoval, že toho mají hodně. Tak jsem mu řek, že je tedy nebudu více zatěžovat a on mi jestě poděkoval... Měl jsem zaměřené vstupní dveře, které jsem naštěstí nestihl zaplatit, protože nebyli schopni poslat ani platební údaje. Rychle odtud pryč!!!
Odpovědět
@warming su rada, ze sme se rozhodli pro jinou firmu, sme naprosto spokojeni. Pan mi ted byl osazovat zaluzky a sitky proti hmyzu a obesel vsechny okna i dvere, aby zkontroloval, jak jsou vychozene.. super pristup, krasne odvedena prace.. U oknostylu by mne pravdepodobne zbyli jen oci pro plac..
Odpovědět
@kackasz Jakou firmu jste nakonec zvolili? Díky
Odpovědět
@cisi_ L-Okna z Pohorelic, muzu vrele doporucit
Odpovědět
@kackasz Díky, odeslal jsem jim poptávku, mají pobočku i v Praze :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Oknostyl Hradec Králové - zadával jsem poměrně velkou zakázku na výměnu oken. Komunikace v pořádku dokud nepřijel namyšlený frajer na zaměření, který si myslel, že jsme tady pro něj my a ne naopak :-S . Tak jsem ho vyhodil a čekal, co bude, jak se firma zachová. Ani po 14ti dnech jsem se nedočkal reakce. Takže holt si vydělá jiná firma x-) . Nedoporučuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Oknostyl Kuřim - respektive poptávku jsme zadávali přes ten jejich formulář, ale protože jsme to měli krapet komplikovanější s pasivem, tak jsme pak jeli doladit detaily do Kuřimi. Vše ok. Zaměření oproti předešlé firmě, která nám také naceňovala, tak super, pak montáž předčila naše očekávání a zatím vše bez problémů. Ve stejném období měnili okna i u mých rodičů a ti byli také moc spokojení (tam měli během 1 dne hotovo i se zapravením). ;-)
Odpovědět
Dobrý den, dnes jsem navštívil pobočku okno styl na Belohorské ulici.Nefkusné jednání pána na pobočce raději to ještě zkusím na jiné pobočce
Odpovědět
Dobrý den, dnes jsem navštívil pobočku okno styl na Belohorské ulici.Nefkusné jednání pána na pobočce raději to ještě zkusím na jiné pobočce :-(
Odpovědět
Já tedy musím říct, že už nikdy více. Naprosté klamání zákazníka. Objednali jsme si od fy Oknostyl HK historizující okna (takže ne úplně lená záležitost). Platbu samozřejmě chtěli předem. Okna dodali jen asi o 2 týdny později, což by se dalo přežít, ale udělali z nás naprosté blbce. Dodali okna, které neměly historizující prvky, které jsme požadovali. Při zaměření jsme si je jasně určili. Technik si vše zapsal. Následně nám byla nabídnuta smlouva, kterou jsme si zkontrolovali a podespali. Dodávka oken ale bohužel neobsahovala všechny prvky, na kterých jsme se domluvili při zaměřování, a okna byla v asi šesti případech viditelně poškozená. Všechno jsme reklamovali, přijel technik, všechno si nafotil a dostali jsme protokol (pouze emailem). A výsledek? Poškození prý je špatně nafocené, takže je neprůkazné. Historizující prvky jsme neměli jednotlivě vypsané ve smlouvě, takže nevidí žádný problém. Takže jestli si chcete objednat okna od Oknostylu, doporučuju udělat si minimálně rekvalifikaci na truhláře, abyste vůbec s nimi podepsali smlouvu na okna, která opravdu chcete a neudělali z vás debila!!! nebo si radši pro jistotu ty okna vyrobit sám...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Ahoj, no Oknostyl, teď jsem zrovna někde četl, že co se týče nějakých reklamací, tak je to pěkná katastrofa. Pokud se díváš po solidní firmě, šel bych do něčeho osvědčeného - my máme třeba okna od Pramosu - https://www.pramos.cz/ a teda nemůžeme si vynachválit.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Dobrý den. Máme od firmy oknostyl. Plzeň okna,, zimní zahrada".jsme velmi spokojeni. Paní Purkarová jevelmi příjemná a poradí.. Děkujeme za práci a okna. S pozdravem Gerl Veronika.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
@darauk Dobrý den, můžete mi podat bližsí referenci na firmu Oknostyl? děkuji
Odpovědět
Za me kladne vyborna zkusenost. Sice pred deseti lety v Blansku ale vse OK. Jednani OK, provedeni OK, vysledek OK. Likvidace odpadu OK. Cena OK. Nejsem zamestnanec. Je to o lidech.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
nam menily chodbovy velky okna,jedno se jim rozbylo,se muze stat,ale ze by je za 3 dny napadlo,dyz je venku 6st.tam dat aspon neco aby nam tady netahlo tone.Dyz uz borec po urgenci prijel a dal umakart.desky,a papundekl,myslite ze ho napadlo,ty spary aspon prelepit paskou?ne😞
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, najde se tady někdo z Olomouckého kraje kdo si nechal vyrobit okna u Oknostyl v dekoru zlatý dub,a byl by tak hodnej a poslal foto,nebo by jsem se moh přijed podívat,já sám mám okna od nich ale ten odstín se mi nezdá,reklamace zatím bez reakce,pouze náštěva jejich technika,a ten tvrdí že se jedná o dub zlatý,ale z venku se mu zdají nějaké tmavší avšak reklamace dle jeho názoru neprojde,Chci se jen ujistit zda jsem udělal chybu já ,že jsem nechal okna vyrobit u jiného výrobce než původně mám ,nebo je to jejich chyba. Děkuji Robert M. Moravský Beroun
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?