Parapety

Dobrý den, jaké vnitřní parapety by se hodily k antracitovym oknum? Nechceme plastové. Fotky uvítám díky 🙂
Odpovědět
@tania0 jestli jsou pro vás plastové moc póvl, tak kamenné? Máme venkovní kamenné a je radost se na ně dívat.
Odpovědět
@tania0 Corian? Dřevo?
Odpovědět
Profilova fotka
Záleží, v jakém "duchu" máte dům zařízený, jaké máte použité materiály - za mě by to mělo ladit, být propojené... My máme tedy jen jeden parapet a použili jsme dubovou dýhu, protože ji máme použitou i jinde v domě 😉
Odpovědět
Máme podlahu imitaci dub přírodní, tak jsme chtěli dřevěný dekor. Máme parapety přes známého, byl omezený výběr dekoru, tak jsme vybrali myslím wincester.
Odpovědět
Jinak jsou plastové
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít nejspíš z kuch. pracovní desky, je tam nepřeberné množství dekorů jak dřeva, tak mramoru, betonu, barev apod....
Odpovědět
@radim83 povl ani ne, jen nám přišly moc tlusty(široký), jestli mi rozumíte.
Odpovědět
@tania0 přiznám se, že moc ne. Mám plastové v dekoru winchester, stejně jako okna. V podstatě to, co tu zobrazuje specnaz84, jen ne s takovým přesahem a nenapadá mne nic, proč bych si na ně za ty peníze mohl stěžovat. Jak jsem psal, z venku máme kamenné a i když je to paráda, tak na můj vkus to bylo už celkem dost peněz, ale nelituji jich.
Odpovědět
Budeme mít dřevěné, morene do barvy podlahy. Realizace za 3 týdny, pak mohu dat foto 😉
Odpovědět
@luckavra dobre děkuji
Odpovědět
Dřevěné parapety, antracitova okna
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 2 letech
@radim83 Dobrý den, prosím kde jste kupoval užší parapety winchester? Děkuji.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Také zrovna řešíme parapety k antracitovým a bílým oknům. Jaký se prosím dává přesah (hloubka) před zeď, aby to už nevypadalo blbě ? Doma v bytě máme zároveň se špaletama, ale je to starý cihlový dům, takže mají hloubku 20 cm. Na domě mi to ale vychází jen 12 cm a to se mi zdá úzké. Nevejde se ani květináč. Můžete prosím dát i foto? Děkuji.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kairan:

Také zrovna řešíme parapety k antracitovým a bílý…
@kairan Sú na to nejaké podmienky, podľa ktorých sa vyberá šírka parapety? Nemyslím.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?