Plastová okna dekor - irský nebo přírodní dub

Nemá někdo prosím plastová okna v tomto dekoru a byl by ochoten vložit foto? U nás v okolí nikdo taková okna nemá a jen ze vzorku si je úplně nedokážeme představit, hlavně teda ten dub přírodní, ten nám ukázali opravdu jen na vzorku 10x15 cm :-| . Chceme okna od Slovaktual. Děkuji.
Odpovědět
1
2
Ahoj. My máme plastová okna od Slovaktualu dekor Irský dub předsazená konstrukce. Vchodové dveře jsme zvolili hlinikové (aby se nám nekroutily), ale také dekor Irský dub. Montáž proběhla prosinec 2017. Posílám pár fotek.
Odpovědět
Ahoj.ake vonkajšie parapety k tým oknám?dij
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@sikin88 ahoj, mohol by som poposit nejake foto aj s fasadou? ako ste to ladili? uuvazujeme tiez nas irish oak, dik
Odpovědět
Ahoj. Posílám. Ta fasáda měla být trošku tmavší. Na vzorku vypadala jinak a reálně je to světlejší. Ale zvykli jsme si.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
@sikin88 Dobrý den, prosím to okno na terasu je plastový HS portál? Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, ne jsou to normální dvoukřídlové balkonové dveře.
Odpovědět
@sikin88 Mate to nadherne. Okna maji pekny odstin. Terasa je muj sen. Jake to je drevo? Dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máme plastová okna od PKS v barvě Irish Oak, fasáda bude tmavě šedá, ale tu ještě nemáme, takže zatím sem můžu dát jen fotku oken.
Odpovědět
@puhelin Dobrý den, terasu máme ze sibiřského modřinu.
Odpovědět
@sikin88 Dobrý den, může se zeptat jaký odstín lazury jste použily na dřevo? Máme objednané okna v dekoru irský dub, ale nemůžeme k tomu vybrat lazuru na podbití a krokve rodinného domu. Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, použil jsem lazuru od soudalu luxus dekor dub. Je sice dražší (kolem 700 kč za 2.5 kg), ale perfektně kryje.
Odpovědět
Profilova fotka
@sikin88 jak jste prosím řešili, vnitřní parapety případne kastliky zaluzii, libi se mi stjeny odstin co máte, ale v slovakaktual nam nenabizeji dekory pro tyto zminovane prvky? ostatne nikde se nam nedari najits poelcnost, která umí řešit všechny v komponenty v irish oak dekoru, díky, M.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobry den, vnitřní plastový parapet irský dub, jsem si objednaval přes internet(stavebni-specialka.cz). Zajel jsem si do obchodu, kde mi dali kousek vzorku a ten jsem přiložil k oknu. Odstín byl dobrý. Kastlíky na žaluzie nemáme. Máme obyčejné žaluzie barvy vanilky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Tak my nakonec máme také okna irský Dub od firmy pft Jičín. Bála jsem se toho ale jsou krásná. Jsem ráda, že jsme šli do nich.
Odpovědět
Fasáda bude tlumena bílá a podbití v dekoru oken, střecha černá.
Odpovědět
Profilova fotka
@czyz Nádhera, těším se na výsledek jak to bude ladit s fasádou. Budeme mít stejné odstíny 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@sikin88 Dobrý den, jaký máte venkovní parapet? děkuji
Odpovědět
Dobrý den,máme venkovní parapety hnědé. Pozinkované. Viz foto.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@roxolanka máte to moc krásné. Jste spokojeni s okny od PKS? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela_simordova Děkuju, jsme spokojení moc.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@czyz Dobrý den, máte také garážová vrata? Pokud ano, tak v barvě oken či střechy? Moc děkuji všem za případné postřehy
Odpovědět
@roxolanka mohu poprosit o foto, jestli už máte fasádu ? 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@sikin88 Chci se zeptat, co to je za drevo ty hranoly a kolikrat jste natiral?? My mame tuto barvu podle teto diskuze, mam natreno zatim 3x a je to celkem svetlejsi nez vase na fotkach. Dekuji.
Odpovědět
@kuba_pollo_polomsky Dobrý den, použil jsem lazuru od soudalu luxus dekor dub. Je sice dražší (kolem 700 kč za 2.5 kg), ale perfektně kryje
Odpovědět
A dřevo je smrkové.
Odpovědět
3 krát barvené.
Odpovědět
Profilova fotka
Mam to stejné ale mam to svetlejší mi příjde. Děkuji za odpověď.
Odpovědět
@lokomotiva13 garážová vrata nemáme. Ale má soused stejný dekor oken a garážová vrata antracit, střechu má červenou, a nevypadá to moc dobře resp mně se to nelíbí. Možná kdyby střecha byla antracit, vypadalo by to jinak. My to teď máme takto.
Odpovědět
@sikin88 Dobrý den, máte krásnou terasu, prosím, o jaká prkna se jedná a jaký odstín? děkuji, hezký den Alena
Odpovědět
@ajina200 Dobrý den, terasa je ze sibiřskeho modřinu a lak na terasu je přírodní. Bona Decking oil.
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?