Plastová okna. Poraďte firmu

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj mužete mi prosim poradit kvalitní plastová okna nějake firmy a zkušenosti Co třeba firmy Vekra , sulko, ri okna,okna macek, vokno? Prosím poradte děkuji
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
My máme taky od PKS Okna http://www.pksokna.cz/ a spokojenost, rychlá montáž a zatím žádné problémy (nemáme je dlouho, využili jsme slevy, co mají od března).
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Mate někdo nějaké nové zkušenosti s firmou okna Vekra ?uvažujeme o nich.diky
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Ahoj, s přítelem jsme taky zvažovali Vekru, ale nakonec se jsme zvolili Ryzí okna. Nabídli nám nezávazné zaměření, a když přijeli tak bylo vidět, že oknům rozumí a vědí co dělají, měli s sebou všechny možné vzorky, takže jsme si mohli přímo na místě vybrat barvu žaluzií. Strach o peníze jsme měli taky, ale nějaké 3 týdny po zaplacení zálohy nám volal pán, že jsou okna na skladě a kdy se nám hodí termín montáže. Ta proběhla taky v pořádku, takže doporučuji je. Líbil se mi ten přístup, že přijeli nezávazně, na místě udělali cenu (která zůstala stejná až do konce) a nechali na nás jak se rozhodneme, vzali jsme si čas na rozmyšlenou a pak jim jen dali vědět, že do toho jdeme.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Tak my máme okna namontovaná měsíc - od Okna.eu - Slovaktual Pasiv HL 8komor s Aluclipem - a nikdy více tuto firmu! Třičtvrtiny oken nám zničili při montáži tím, že když odstraňovali ochrannou folii, aby přidělali kličky, odřezali to nožem přímo na okně (ano, proškolení lidé!!), takže máme všude rýhy! Když to pak zkusili napravit - rozleštit, tak je to ještě horší. Na posuvném okně byla smačknutá těsnící gumička, tak ji sice srovnali, ale u toho nám dost škrábli aluclip, takže tam je rýha jako pr..e a když to přijeli opravit, tak to natřeli nějakou fixou a je to taky ještě horší. Takže náprava čehokoli prostě ještě vše zhorší. U oken, za která dáme přes 300 tisíc bychom si představovali jinou kvalitu. Jsme zklamaní. Dále dveře - mají takové flíčky, které vypadají jako zaprášené, ale není to zaprášené, je to sedřený ten lak a odpověď je, že to je normální proces lakování. Jestli jsme si někdy mysleli, že když dáme za okna více peněz, že to bude záruka kvality, tak jsme se pěkně zmýlili.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
My máme okna od Dafe plast
Odpovědět
Profilova fotka
máte někdo zkušenost s firmou Ryzí okna? Působí v Brně a v Praze. Děkuji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@lucifer8 a spokojenost? Nemáte náhodou předsazenou montáž?
Odpovědět
@xhex Máme je objednaný a příští týden by se měly montovat. Tak jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Take mame dafe plast
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Má někdo zkušenosti s okny od Sulla???
Odpovědět
Dobrý den, kdybych se měl rozhodovat po druhé o výměně plastových oken, tak opět volím firmu z mého regionu. My jsme se před léty rozhodli pro Kroměřížskou firmu V okno https://www.vokno-plastova-okna.cz/ jsme totiž taktéž z Kroměříže ;) Mít pobočku co nejblíže svého bydliště je pro mne důležité.
Odpovědět
@karelbar gealan je recyklát
Odpovědět
Já bych teda asi spíše vsadila na prověřenou a známou značku, která má u nás zvuk. Ty malé firmy nejsou vždy spolehlivé.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Dobrý den, chci jen přidat aktualizace 🙂 Doporučil jsem firmu V okno bratranci a zdá se, že po dvou letech od výměny oken je spokojený. en má malý problém s větráním... Pročetl so veškeré možné poučky jak větrat → https://www.vokno-plastova-okna.cz/Pr... ale stále bojuje s vlhkostí... Máte nějaký tip na informace k větrání?
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@lucifer8 DObrý den, jak jste byla spokojena? s Ryzi okna. Děkuju
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?