Plastová okna ve Zlínském kraji, doporučte

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, v současné době řešíme plastová okna pro náš dům a máme zpracovány 3 nabídky (vše 3 sklo): Vekra - komfort - profil Salamader RI okna - BluEvolution Sulko - Optimo + Nejvíce mě zaujaly okna od Vekry, ale po přečtení zkušeností na internetu (hlavně pokud šlo o reklamace) tak nejsem úplně přesvědčen. Pár mých známých má RI okna a jsou spokojeni, bohužel všichni z jiného okresu, tudíž montáž dělala jiná firma, než jaká je na Zlínsku :-( Všechny cenové nabídky jsou +/- srovnatelné, ale vím, že montáž tvoří podstatnou část správné funkčnosti. Poprosil bych o doporučení firmy na plastová okna ve Zlínském kraji.
Odpovědět
1
2
termolux - Vše je top. Nechají tě kouknout na výrobu. Cenou se nikdo výše zmíněný nemůže ani přiblížit. 7mi komorové trojsklo. Měli jsme nacenění od všech výše zmíněných firem a nejbližší cena byla o 23 000 Kč vyšší.
Odpovědět
Profilova fotka
Stavím na uherskohradišťsku, a máme RI-okna. Velká spokojenost. Chování montážníků bylo velmi dobré. Trochu změna v porovnání s různými jinými řemeslníky a firmami. Ode mě velká pochvala!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Dobry den, mate někdo zkušenosti s firmou V okno a firmou A+BX okna? Diky za typy a rady;)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Ahoj, s V okno zkušenosti mám. a musím říct, že v celku solidní. V rámci regionu, ve kterém působí mají dobré ceny i dobře nastavenou komunikaci. Všimnul jsem si, že na portáte TZB-info.cz radí diskutujícím, což je pro mě jako zákazníka velká výhoda, že se věnují nejen svým zákazníkům, ale umí poradit i ostatním. Koukněte zde https://forum.tzb-info.cz/145246-hs-p... My jsme před lety měnily okna právě s firmou V okno a zvolili jsme profil Gealan 9000 https://www.vokno-plastova-okna.cz/Pr...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Zdravím, máte někdo aktuální zkušenosti, co se týče provedení, komunikace atd.? Zatím mám poptané u Svět oken, Vokno, Okna Macek, Montplast ... popřípadě doporučí někdo nějakou firmu? Jde mi hlavně o kvalitní provedení, dobrou domluvu a ochotu. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Máme od Slovaktual 10 roků, dobrá cena, přístup byl perfektní.
Odpovědět
KSK Rožnov pod Radhoštěm 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?