Plastová okna vekra nebo okna.eu

Dobrý den máte někdo zkušenosti s těmito firmami případě doporučit i jiného dodavatele děkuji
Odpovědět
U těch plastových oken je dobrý se koukat hlavně na kvalitu materiálu a jak byla vyráběna, samozřejmě je nejlepší prvoplast a profil třída A, tak si zkuste obě ty firmy obeslat a uvidíte jaká vám přijde nabídka.
Odpovědět
Máme Vekru, oboustranný antracit. Kvalita supr, detaily nalepení folie taky supr, ale ty montážníci - katastrofa. Jednou jsem je volal, ani jedny dveře nešli hladce otevírat, po rádoby seřízení beze změny. Opravu jsem si udělal sám, vyhodil ty jejich kotvy, vyrovnal, ukotvil a seřídil.
Odpovědět
Profilova fotka
@specnaz84 A pak se ti dělníci diví že si to radši vše udělám sám. 🤦‍♂️ Samozřejmě že ty co to umí nezatracuji ale pořád slýchám špatné recenze.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrkopecky92 Okna Vekra jsme také poptávali, spolu s dalšími firmami a cenový rozdíl nebyl takový. Každopádně jsme se rozhodli pro Pramos. Ještě mají dobré recenze PKS okna. Vekra taky nejsou špatná dle recenzí. Jinak Pramos je česká firma vyrábí si profily sami. Dle výběru cenových nabídek jsem se rozhodl dle lepších parametru oken.
Odpovědět
@jarin1 Oni vůbec neví co dělají, prostě jednou jim někdo řekl, tady máš turbošrouby a tím se to dělá. Jenže já mám postaveno z Ytongu a mezi nemám pěnu, ale kompresní pásku. A co tak asi mohli udělat turbošrouby do betonu v Ytongu, když tak kompresní páska tlačila do protisměru? Prostě konkrétně u mě byli amatéři.
Odpovědět
Za mě jsou okna od Vekry dobrý, i ta montáž proběhla v klidu, asi je to o tom kdo vám zrovna přijede, všude je to o lidech.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme okna.eu a jsme spokojeni. Hlavně servis funguje naprosto perfektně.
Odpovědět
Profilova fotka
Máme plasto hliník, trojskla..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?