Plotové tvárnice BEST Roka !

Dobrý den, uvažujeme nad plotovymi tvárnicemi od výrobce Best Roka, máte prosím zkušenosti? Ideálně fotky vaší realizace?.. popřípadě poprosit o doporučení jiných typů plotovych tvárnic. Děkuji s krásný den
Odpovědět
Přidávám se k otázce na Rocu. Máme vyhlédnutou jejich zmenšenou variantu (Maestra), ale u Rocy mne zarazilo na jednom realizovaném plotě v sousedství, že se jim větší kus (asi 15x5 Cm) na spodní přední části fazety jedné tvárnice asi po roce od realizace plotu odlomil 😞 Tak váhám, jestli do tohoto typu tvárnic vůbec jít.
Odpovědět
@renatka_k děkuji, alespoň za nějakou reakci. Právě roka se mi dost líbila, ale říkám si, jestli jak má ty velké mezery,zda se tak nebude usazovat neporadek. Zaujala mě i best Luneta.. Nikde jsme ve svém okolí neviděla Roku, myslíte až by jste jela kolem mohla hodit foto?? Byla bych Vám moc vděčná..
Odpovědět
@jana0009 Máme v okolí Roku jako plnou stěnu i Roku sloupkovou s výplněmi, jakou máte v plánu? Vyfotila bych konkrétní typ plotu.
Odpovědět
@renatka_k máme v plánu s výplněmi.Byla by jste moc hodná..dekuji
Odpovědět
Hezký den, mohla bych také poprosit o foto? Také uvažujeme o plotovém systému Best Roka. Děkuji moc 🙂
Odpovědět
@renatka_moje zkušenost s tvarnicemi Best maestea je špatná. Jela jsem se na tvárnice podívat i do Bestu k Plzni, abych nebyla nemile překvapená. Dodane tvárnice vypadaly úplně jinak než na předváděcím místě. Bylo mi řečeno, že do expozice vyberou ty nejhezčí tvárnice. Mně se líbilo to jejich žihaní, ale spousta dodaných tvárnic byla jednobarevná. Byla jsem naštvaná, protože to jsem si rovnou mohla koupit obyčejné betonky za zlomek ceny ve stsvebninach a necekat na výrobu maestry. Reklamace byla fiasko - chování obchodaka bylo hrubé a na ty tvárnice se vůbec nikdo nepřišel podívat, prý jsou v normě a v pořádku. Nakonec jsme je použili, ale už bych do nich nešla.
Odpovědět
@petraxname děkuji za Vaši zkušenost, mohla bych Vás poprosit o foto? Děkuji
Odpovědět
@jana0009 toto je fotka jedne z palet, které nám přišly, oproti katalogu fakt rozdíl.
Odpovědět
Dobrý den, vzhledem k tomu, že nás se výběr plotu týkal v období největší karantény v loňském roce, tak jsem se musela spolehnout na obrázky z katalogu. Též jsem se rozhodovala mezi ROKA a MAESTRO. Nakonec vyhrálo MAESTRO. Níže zasílám fotografie jak vypadá a musím říci, že to není ve finále vůbec špatné a jsem s výběrem spokojená. 😉 M.
Odpovědět
@maarketkaa ty jo, to vypadá úplně jinak než moje šedá Best maesta
Odpovědět
@maarketkaa děkuji za zaslané fotky, jaký je to prosím odstín to je přírodní a nebo šedý? Takže by jste jej doporučila. Bylo jendnodicha manipulacr
Odpovědět
@maarketkaa Dobry den. A robili ste aj plotove vyplne alebo mate celistvu stenu z Maestra? Mohla by ste prosim dat fotku pohladu na plot z vacsej vzdialenosti? Dakujem pekne.
Odpovědět
Článek se načítá
@petraxname Mate to tiez pekne, ja si myslim, ze nemusite zufat 🙂 Poprosim, ktory mate typ? Je to arabica alebo standard?
Odpovědět
@renatka_k Pekny den prajem. Mohla by som tiez poprosit fotku Roky s vyplnami? Dakujem pekne 🙂
Odpovědět
@maarketkaa dobrý den, mohla bych vás prosím poprosit o více fotek ze předu? A jaký je to prosím odstin? Mooc děkuji 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
Dobrý den, já stavěl plot z BEST ROKY před domem v létě, nakonec vypadá pěkně, tedy trochu "Berlínská zeď" 🙂 ale byla s tím šílená brigáda, pominu-li hmotnost tvarovek, tak každý jeden kus bylo třeba brousit kvůli "betonovým otřepům" v zámcích, do kterých zapadají ROKA II, navíc není možné zeď vystavět nasucho a vylít např. mixem, každou řadu je třeba betonovat zvlášť. Takže nedoporučuji, i když takový plot nemá kde kdo🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?