Posuvné terasové dveře VEKRA

Profilova fotka
Zdravím, chtěla bych se optat na zkušenosti s posuvnými dveřmi od společnosti VERKA. Mají posuvné klasické dveře vekra dynamic - PSK portály a potom HS portály. Můžu poprosit o zkušenosti? Přemýšlíme o těch s HS portály, kde není žádný práh. Děkuji za Vaše postřehy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@lucyje89 Dobrý den, můžu se zeptat, jaký typ jste nakonec zvolili a jak jste spokojeni? děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@malinna Dobrý den, nakonec jsme zvolili klasické posuvné, bez HS portalu. A jsme spokojeni 🙂 Velkou roli tam sehrála hlavně cena.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce

Odpověď na příspěvek od lucyje89:

@malinna Dobrý den, nakonec jsme zvolili klasické…
@lucyje89 dobrý den, fungují vám posuvně sklopné dveře od vekry pořád dobře a jste spokojení? U jiného výrobce jsem slyšel, že ten PSK systém nefunguje úplně nejlépe a je lepší jiné řešení. Vekra ovšem prezentuje, že má ten systém trochu jiný a lepší než konkurence. Předem velké díky za odpověď.
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od vrzalpav:

@lucyje89 dobrý den, fungují vám posuvně sklopné …
@vrzalpav Ahoj, my už je máme od Vekry několik let. Za mě jsou spolehlivé a jednoduše se obsluhují. Dveře se plynule otevírají a zavírají a jejich mechanismus funguje bez chyby. Mají i dobrou izolační schopnost, takže mi to pomáhá přes zimu udržovat teplo v domě a snižuje mi to náklady na energie. Za mě jsou i dost odolné a odolají běžnému opotřebení a poškození, což zvyšuje jejich dlouhodobou spolehlivost, a to můžu sám potvrdit, protože jak jsem psal máme je už fakt léta.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?