Ri - okna, máte někdo zkušenost?

23. zář 2022110

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti s Ri okny? Děkuji

• Jj, všechno super, až na velké okno. To je od začátku problém, který stále trvá. Kdybychom o tom více diskutovali, dalo se udělat jinak. Momentálně řešíme zatékání, technik zrovna nespěchá, aby přišel zjistit co a jak. Všechno jde přes dodavatele=montovatele, kteří mají také hlavu zavařenou . Více by se mi nyní líbila firma, která dělá vše od začátku po kliku, má zodpovědnost za každý díl práce.

• Máme a spokojenost.

• Máme a jsme spokojení.

• Sponzor fóra
  • ahoj, díky, jaké má parametry velké okno? 😉

• @dave10  3,8 x myslím 2,2, rozděleno na dvě části - fix a posuv.

Po určité době s ním přestalo jít pohybovat, gumičky vrzaly...RI okna se vyjádřili, že vše musí sednout na milimetr (doslova jeden), jinak to samozřejmě bude dělat problémy. což nám v novostavbě přijde minimálně nemožné. Že bude okno v dřevostavbě věděli, moc nechápem, proč neřekli, ať to řešíme jinak (třeba jinak rozdělené atp.). Takže jsme dodělávali beton, purenit, snad to vydrží na věky.
     Ostatní okna máme fixní, bez jediného problému. Dveře taktéž.

• Ahaa diky, my sme vcera dostali nabidku na RI okna od znameho a myslim ze cena je super, vybrali sme plastovy okna, akorat HS portaly dáme z hliniku

• @dave10  nechci tě nijak zásadně odrazovat, to ne, ale ...zrovna včera měli přijet vyměnit kliku u dveří - ta původní zrezla, na výměnu RiOkna poslali jinou rozteč a včera pro změnu jiný tvar.... 😐 tak jenom abys byl předem připraven 😉

• ježkovi oči , no to je skupina, tak snad narazim na lepsi skupinu no 😉 tak doufám že ti to dobře dopadne

• Už nikdy více. Všichni tu firmu vychvalovali, ale realita je jiná. Rodičům,kterým je 80 let namontovali okna z recyklátu. Okna mají bílošedé,z černými fleky. Volal jsem obchodnímu zástupci a ten mi řekl, že mi je potom hovno,protože já jsem smlouvu nepodepisoval. Cituji ho doslovně. Pan Milan z Novojičínské pobočky . Pan servisak Loprais,mi tvrdil ,že sklo je České, kování německé a když jsem se ho zeptal odkuď je profil,tak debatu ukončil. S tím, že mu mám napsat email. Pak zavěsil. V profilu je napsáno vyrobeno v EU plus čísla. Takže okna přelepují českou samolepku. Buď je to horší polsko nebo výroba z Rumunska. Děkuji pěkně. Podvod jak prase

• Máme RI okna (trojsklo), dveře na terasu i vchodové dvere u novostavby již téměř 7 let a bez jediného problémů a bez jediné nutnosti seřizovat. Žádne plísně, žádné zatékání, žádné roseni zevnitř. Jen vchodové dveře jsme cca 2x přitáhli u zámku po cca 5 letech.
    Nyní na přístavbě máme opět vše Ri a v pořádku.
    Nevim, jakou máme přesně řadu, ale určitě nejaký střed, asi to nechce koupit tu nejlevnější. Ale ani to nejdražší. Cena taktez dobrá oproti jiným výrobcům.
    Tedy za sebe mohu opravdu doporučit.

• Firma RI okna není jen o té značce, ale hlavně o tom daném dodavateli a firmě co vám okna a dveře montuje ve vašem okolí. My od nich máme okna, HS portál, garážová vrata a pobočka u nás dělá i interiérové dveře od různých výrobců. Pan Bureš (západní Čechy) se vším poradil, na montáži i zaměření si dal záležet a vše vyladil do detailu. Se vším jsme byli spokojeni. Dal poté i velkou slevu na interiérové dveře, když jsme brali vše od něj.

Jak říkám, je to vždy o pobočce kterou máte vy v okolí. Pepa z Jablonce může vše ojebat a jde mu jen o kšeft a Venca z Domažlic si dá pro změnu na všem záležet. Chce to dobré doporučení

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat