Střešní okna

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Máme střešní okna Velux. Ráda bych nějaké stínění. Venkovní rolety nechci, předběžné dvojitě plisovane rolety od Velux. Zajímalo by mě jestli máte někdo jinou značku popřípadě co by jste mi doporučili děkuji.
Odpovědět
My máme okna Rooflite (podznačka Veluxu) a k nim rolety s totálním zastíněním. Jsem z nich už 5 let nadšená, stále jako nové, bez poruchy. Vyrobené Veluxem myslím. Nepropustí žádné světlo ráno. Zezadu mají jakousi vrstvu, která má,, odrážet" teplo a bránit tak přehřátí prostoru. Přijde mi, že to dobře funguje,když to porovnám s nezastíněným oknem. Máme k nim i sítě od Veluxu. Do nového domu bych si nedala jiné střešní rolety ani sítě, ale postavili jsme bungalov. 😉
Odpovědět
.
Odpovědět
@norikakaa ještě se zeptám na fotce mi přijde že to máte nějaké dvojí rolety. Jedny na okně a druhé jakoby venku na spalete nebo jak to říct
Odpovědět
To jsou ty roletové sítě od Veluxu proti hmyzu. Typ ZIL.pokud myslíte to stříbrné.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Zdravím. Mám předokenní žaluzie od Veluxu a chci se zeptat, jestli se promazávají kolejničky, po které žaluzie jezdí a jestli se promazává ještě něco dalšího. Děkuji
Odpovědět
@drn stačí se podívat do návodu na údržbu. Já tam nic takové nenašel. Obecně bych řekl, že pojezdové části , které jsou vystaveny prostředí, v kterém se práší a prší promazáním jen uškodíte jejich funkci, protože se na to bude lepit prach a bordel. Co jsem viděl, tak se mažou jen podobné části, jako u normálních oken (zámky, panty).
Odpovědět
Máme vnitřní zatemňovací rolety a pak venkovní markýzu. Ta je teď v létě super.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?