Umisteni vypinacu na stavebni pouzdro Jap

26. srp 202140

Zdravim, umistoval jste nekdo vypinace do stavebniho pouzdra? Mame jedinou moznost, dat vypinace na stranu, kam se zavira stavebni pouzdro, priprava na vypinace na teto strane je od JAP, ale jen na 2 cm, elektrikar potrebuje alespon 6 cm, aby tam mohl dat vypinace a kabely. Navrhuje prizdit z ytongu na tuto stranu, ale podle me to nebude esteticky hezke...mate nekdo zkusenosti?

 • @kikinka78  my jsme s tim uz pocitali a misto jedne desky sadrose se tam davali 2. Kabely se rovnou vedly pod tou podledni deskou- drazka se delala v tom prvnim sadrosi. Jo, a nepotrebuje 6cm-staci mu cca 3cm. Delaji se nizke krabice prave pro tenhle pripad. Blbe se s nima pracuje, ale jde to.
  Jinak my nemame pouzdro jap, ale twin, ale pocitam, ze to bude u vsech stejne...

 • @kekita  Přesně tak, do třicítky krabice se vejde i s drátama strojek bez šroubků pro Tango. Šroubovací strojky nejsou tak hluboké.
  Já tedy jedno pouzdro dělal z obou stran ze dvou desek sádrokartonů a ostatní tři přizdíval z obou stran porfixem 50mm. Ale jsou v nosné zdi, tak to i líp vypadá. Pouzdra máme Erkado a ty žádnou přípravu na krabici nemají.

 • @kikinka78  máte tedy na jedné straně širší zeď než na druhé straně? Máte foto? Děkuji.

 • @misa0101  ne, my jsme to protahli pres celou zed (ale mame na druhe strane jenom kousek zdi...) foto muzu poslat, az budu doma. Urcite bych nechtela na zdi schodek.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat