Venkovní žaluzie - PORAĎTE PROSÍM

Prosím pekne o radu, ideálne odborníka na žaluzie. Dnes nám namontovali na 2 rovnaké okná žaluzie a na jednom okne je o jednu lamelu menej (údajne namerali o 1 cm menšiu výšku otvoru a preto to takto vyrobili). Príde Vám to takto v pohode? Takto to vyzerá zvnútra. Mne to pripadá príšerné. (1.foto bez lamely, 2. foto druhé okno s lamelou). Ďakujem pekne za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
@tetazina To rozhodně není normální. Přece když jedno okno udělat šlo, proč nejde druhé? Jestli už jsi zaplatila, tak musíš doufat v solidnost, že to vymění.
Odpovědět
@michaelscz máme zateplený dom a pán zmeral, že jeden otvor na okno je o 1cm menší (neviem, može byť). Nicméne, dole je 2 cm miesto. A predsa ma mal upozorniť, že sa to može stať, že keď nameral o 1 cm menší otovr, možem mať menší počet lamiel (tá má cca 8cm). Okná máme vedľa seba a vyzerá to príšerne. A je tam výrazne viac svetla (tá lamela tam proste chýba). Chjo. Zase som teda vybrala firmu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tetazina Určitě je nesmysl mít na každém okně jiný počet lamel. A jestli si to firma nepohlídala, tak by to mělo jít za ní. +-1cm ve velikosti otvoru není nic hrozného tak nechápu, proč najednou má jiný počet lamel, když jde o totožné okno. Možná ten 1cm hrál roli v tom, že to dali do počítače a ten jim to nějak automaticky blbě zaokrouhlil a ubral jednu lamelu. Je mi jasné, že pokud nemáš páku ve formě peněz, tak se bude s nimi špatně vyjednávat. No a skoro mohli udělat ten box tak, aby i směrem dovnitř byl plech a bylo to schované. Takhle vidět tu stříbrnou lištu a motor, to je opravdu hrůza 😞
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli si to blbě zaměřili je jejich věc. Podle mě je evidentní, že ta žaluzie nezakrývá celé okno, což je účel žaluzií, takže bych to rozhodně reklamovala a když se s vámi nebudou chtít bavit, tak zkuste třeba ČOI? Tohle by mě dralo taky.
Odpovědět
@tetazina Fotené dnes ráno. Obidve žaluzie sú úplne sklopené a ten prienik svetla u žaluzky, kde je o lamelu menej je takýto:
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@tetazina Podařilo se nějak vyřešit? Ta lamela tam prostě chybí a měla tam být. Dle mého by to ničemu nevadilo, že tam je o 1cm menší výška okna - prostě by ta poslední lamela nebyla úplně svisle, ale trochu by zůstala naklopená. Jak to vypadá z venku? Jak to vzniklo je jedno, ale taky si myslím, že jim to tak blbě spočítal počítač. A jak upozorňuje @michaelscz, to že ten motor není zevnitř zakrytý s tím jste počítala (to vám bylo sděleno)? A taky mi není jasné proč ten prostor na motor a nábal lamel je na tom levém okně užší než prostor na pravém okně (jde přece o +-1cm stejně vysoká okna). Že by ta jedna lamela snížila i o tolik výšku toho prostoru (nábalu)? Nebo to klame fotka? Za mě ty žaluzie působí jako koupené z bazaru (tedy ne na míru) a namontované svépomocí. V tom případě bych dal palec nahoru, ale takto bych to reklamoval.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?