Zelené dveře (okna)

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li někdo nemá chalupu, která by měla zelená okna i dveře nebo v druhém případě hnědá okna a zelené dveře. Přemýšlím nad barvou oken a dveří na chalupu, je to klasická, jednoduchá chalupa - obdelník, sedlová střecha (šedá), fasáda bude bílá, taková hrubší a kolem oken a dveří šambrána, ta bude také bílá, ale hladší než fasáda. Nelitovali jste časem, že jste zvolili právě zelenou? Počítáme s tím, že okna by byla zelená komplet i zevnitř, proto přemýšlím, pokud nezvolit jen ty dveře. Dávám pouze ilustrativní fotku, jak by to mohlo vypadat. Děkuji za rady, postřehy a popřípadě fotky Vašich chalup =).
Odpovědět
Nemám, ale vypadá to skvěle !
Odpovědět
Máme zelená okna i vstupní dveře 😉
Odpovědět
@barebare na chalupu bych to dala, vypada to moc hezky
Odpovědět
@barebare Ahoj, zasílám pro inspiraci další možnost zelených oken. Další detaily výrobce a podrobnosti vypisovat nebudu neboť jsem již byl zde některými napadán že uměle něco prosazuji ač se ve skutečnosti jednalo o podělení se pozitivních realizací s daným výrobcem.
Odpovědět
Profilova fotka
@barebare ta sytě zelená je na chalupu nádherná, myslím že jen tak neomrzí
Odpovědět
@jakubopava Nad touto zelenou jsem také uvažovala. Já tedy výrobce oken mám vybraného, předpokládám, že ve vzorníku RAL bude tato zelená také. Děkuji.
Odpovědět
Jedna fotka, fasáda ještě není dokončená. Jedná se dřevěná okna (stejný výrobce jako u @jakubopava), RAL barva 6005, mechově zelená
Odpovědět
@sokil Krásný, děkuji za číslo barvy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jakubopava dobrý den, prosím jaký je to odstín zelené? Díky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@jakubopava prosím mohu kontakt na výrobce? Děkuji.Brunová
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@jakubopava to vypadá super! Mohla bych poprosit o odkaz na výrobce, nějak do soukromé zprávy?
Odpovědět
@erry_smejkalova odpovím za jakuba - je to firma Tesko Kolovrat, kousek od Opavy, taky nám dělali okna.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 10 měsících
@jakubopava Dobrý den, mohla bych se zeptat o jaké číslo/barvu RAL se jedna? Děkuji Petra
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?