Omítky - zkušenosti s firmou Clima-tex.cz - strojni-omitani.cz

Profilova fotka
Dobrý den, máte prosím někdo omítky dělané od firmy Clima-tex na webu www.strojni-omitani.cz? Děkuji za odpovědi.
Odpovědět
Dobrý den, je to týden co jsme od nich dostali nabídku, cena docela příznivá, ale nikde žádné reference. Máte omítky nakonec od nich? Nějaké zkušenosti? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@mirek1990 Dobrý den, nakonec máme omítky od jiné firmy, takže bohužel nemám žádné reference. Jednání bylo korektní, komunikovala jsem s nimi i po telefonu a byli ochotní, ale nakonec jsme zvolili firmu na doporučení a blíže našemu bydlišti.
Odpovědět
Dobrý den, zasílám moje zkušenosti. Do doby než nastane nějaký problém je s nimi komunikace bez problémová a jsou ochotní. Nechal jsem si od nich dělat omítky a fasádu. První parta na omítky byla super a odvedla dobrou práci. Nicméně pak po několika měsících odkladů mně sem poslal očividně nezkušenou partu lidí, kterou neměli ověřenou a ty zkazili co mohli plus jako bonus zničili okna, na které jsem je několikrát upozorňoval. Následně mně poslali částečnou refundaci a dali okna na pojistku, což tak akorát pokryje náklady na opravu oken, protože již odmítli doplatit spoluúčast. K ostatním věcem jen naslibovali opravy a od té doby hrají mrtvého brouka. Nevyjadřují se k dopisům ani předžalobní výzvě. Posílám pár fotek pro ilustraci. Dobře zvažte zvolení této firmy.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
Firmu CLIMA-TEX.CZ group s.r.o., Moravská Třebová IČ:05611784 Nedoporučuji. Zkazili co mohli a musel jsem zavolat jinou firmu aby to po nich dodělaly. Česká firma a na stavbu přijely Ukrajinci a Albánci v teplákách a začaly dělat. No dělat chtěly, ale dva dny dávaly do kupy mašinu aby jim vůbec jela. Jejich šéf se jmenuje Lajdorf a to je síla tenhle pán. Neprofesionální firma. omítky stojí za prd. a rovinatost také. Uź nikdy taková firma.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Dobrý den, firmu rozhodně nedoporučuji. Ze začátku komunikace dobrá, při nástupu na pracoviště, se zjistilo, že odflákli přípravu cenové nabídky (začalo to přidávání více prací, pak se zjistilo, že nemají zakalkulovaný strop, nakonec do nabídky přidali 100m2). Cenovou nabídku tak zdvojnásobili, na to jsem odstoupil od smlouvy. Firma mi nevrátila zálohu - nyní čekám na odvolací soud.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Dobrý den, zasílám naše zkušenosti s uvedenou firmou. Komunikace bez problémů,s komplikacemi z naší strany si dokázali poradit. Chlapi šikovní.Za nás spokojenost.
Odpovědět
@martas71 Jdi do hajzlu magore. Tvoje lži nikoho nezajímají. Jaké musí mít opice nízké IQ, aby dokázala zplodit takový výmysl s očekáváním, že někoho přesvědčí ... Poprosím adminy o smazání příspěvků a smazání uživatele.
Odpovědět
Milý pane, my dva si rozhodně netykáme a Vaše nadávky akorát ukazují na Vaše nízké IQ. Napsal jsem svoji zkušenost a nepotřebuji nikoho přesvědčovat. Spokojen jsem byl,tak proč bych to nemohl napsat. Tímto tuto nesmyslnou debatu ukončuji.
Odpovědět
@martas71 Jasně, založíš si účet jen proto, aby jsi udělal triviálně stupidní nápravu PR firmě, na kterou si zde většina stěžuje, a to né s lehkými případy. Navíc na vlákno, které je zastaralé, neaktivní a jako jediné, pro svůj jediný příspěvěk, ho vyhrabeš z těch stovek vláken zde. Jako, vážně tu máš lidi za nějaký stupidní opice, který ti na ten kus žvástu skočí? Vážně věříš, že nikoho nenapadne, že jsi to zde cílil jako nějaký známý, kámarád, či snad i člověk z firmy? Nebo seš tak neskutečně sebestředný arogantní člověk, že si neuvědomuješ svoje chování? PR si choď dělat někam jinam a né na stavební fórum, kde se dělí o zkušenosti převážně slušní lidé. PS: Zde si většina lidí tyká a jestliže si zakládáš na vykání, potvrzuješ tím jen to, co jsem napsal výše. A žádnou zkušenost jsi nenapsal. Napsal jsi jen nic nevypovídající žvásty o třech primitivních větách. 😛 🤔
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Bohužel vůbec nedoporučujeme. Dělali nám starou chalupu, kde jsou samozřejmě křivé zdi. Chtěli jsme po nich koupelnu a kuchyň, aby byly udělané perfektně, nad ostatním přimhouříme oko. Příšerné... ani jedna rovná zeď, nikde pravý úhel. Rozdíly na 2 m až 8 cm. Prostě neskutečné. 4 x předělávali alespoň koupelnu a kuchyň a stejně špatně. Nic nedotáhli do stropu, ani na podlahu. Přijeli 3 Ukrajinci (nic proti nic nemáme) a jediné, co chtěli, aby byli hned pryč. Pořád nám jen říkali, že dělají na metry. Takže omítku a štuk za jeden den. Strašná práce!!! Zásadní chyba je, že nejsou hlídaní. Kdyby nad sebou měli nějakou kontrolu, nemuseli by dělat firmě takovou ostudu. Tuto firmu bychom si už nikdy neobjednali.
Odpovědět
@misa7777 Dobrý den paní Kmoníčková, prověřovali jsme celou situaci. Mrzí nás, že jste nespokojená s odvedenou prací, ačkoliv byl z Vaší strany podepsán předávací protokol a že následné opravy proběhly v pořádku. Faktura byla také uhrazena. Co se týče Vámi zmiňovaných rozdílů, tak můžeme uvést, že po přechozí domluvě nebylo trváno na pravých úhlech na starém zdivu, z důvodu velké spotřeby materiálu. Pokud se naši zaměstnanci chovali nevhodně, za to se omlouváme. Již byli poučeni. Přejeme Vám mnoho úspěchů a ať se Vám daří.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?