Jaké máte zkušenosti s návrhem svítidel od firmy Svítidla Jan Fulín z Děčína?

20. kvě 202020

Chtěla bych návrh pro celý dům. Tváří se, že mají opravdu velice širokou pestrou nabídku.

 • nemám žádné, světla jsme brali jinde.
  Objednával jsem nedávno z jejich e-shopu jen pár venkovních světel a vše ok. Po objednávce mi paní volala, že je nemají skladem a že dorazí o pár dní později. To jsem třeba ocenil, ne vždy se mi to na e-shopech stalo, takže serióznost tam nějaká bude.

  Jinak když jsme vybírali světla do baráku, tak je určitě dobrý si o světlech něco předem nastudovat, ať si člověk udělá představu a nejde tam úplně naslepo. Vemte si s sebou půdorysy domu s vyznačenýma místama, kde budou světla. Nám v prodejně se showroomem docela poradili, a i když jsem měl předem i světla vybraný, tak snad pak krom dvou jsme s paní vybrali zcela jiná a jsme spokojení.
  Domluvte si s nima termín, zajeďte tam a návrh s cenovou nabídkou vám udělají jistě zdarma a během toho návrhu uvidíte, jak tomu rozumí, jak dokáží poradit atd. Pak usoudíte, jestli ty světla od nich chcete nebo ne. Tomu osobnímu jednání se nic nevyrovná.

 • Ahoj,my si od nich nechali delat navrh do celeho domu a asi ho i vezmem. Prijel za nami z Decina do Teplic,vse zdarma. Prosel si dum. Mel par dobrych poznamek. Pak jsme jeli do.prodejny a vybrali konkretni svitidla. Nacenil nam to asi za dalsi 3 dny.
  Evidentně rozumi tomu,jak maji byt svetla silna a aby mistnost nebyla tmava. My meli pomerne jasnou predstavu a uz i hotove vyvody. Mame vymalovano a moc se s nicim hybat uz neda,presto mel.konstruktivni reseni nekterych problematickych mist.

  Jinak ja svetla nejak vic nestudovala. Aby bylo jasno.

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat