LED nástěnné schodišťové svítidlo na 220 V, máte?

Dobrý večer. Nemáte někdo led nástěnné schodišťové svítidlo, ale pouze na 220 V. Našla jsem pouze jedno. Jinak jsou všechny na 12 V. Elektro máme právě nachystané na 220 V a už se mi to moc nechce předělávat. Nemáte prosím někdo jiné?
Odpovědět
Profilova fotka
také je budeme kupovat, s trafem nám nedoporučoval elektrikář ani chlapi z velkoobchodu, odkud elektrikáři berou matroš... např. toto: http://www.moje-elektro.cz/svitidla/l... http://www.moje-elektro.cz/svitidla/l...
Odpovědět
resil jsem to same cca rok, pote zakoupil 12V, trafo se vejde do krabicky za led svetlo, takze instalace je velice jednoducha - jedno trafo ve tvaru 'puku' na cele schodiste - v mem pripade 12 svetel a vse vypada paradne..
Odpovědět
Profilova fotka
@martiny82 právě jsem montoval tyto : LED TAXI LED9KW des si to do vyhledávače, stojej do 300kč, na 230V jsou lepší, není třeba trafo. Jinak to jsou svítidla zapuštěná ne nástěná ;-)
Odpovědět
Díky moc za reakce. Kouknu a něco vyberu.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
@petrsv1000 máte k těm světlům pohybové čidlo?
Odpovědět
Profilova fotka
@diviska156 montoval jsem je u známého a má to přes soumrakové čidlo, tzn když se setmí světla se rozsvítí, nechají se ale i vypínačem vypnout na trvalo.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 Pohybové čidlo mi připadá praktické. Světla bych chtěla mít na schodech a horní chodbě. Je v tom nějaký konkrétní důvod, proč ho nemontovat?
Odpovědět
Profilova fotka
@diviska156 určitě může být i čidlo, jedno asi ale stačit nebude pokud jsou světla na schodišti a horní chodbě tak jedno by mělo být dole a jedno nahoře, když vyjdeš z pokoje aby tě sejmulo a světla se rozsvítila ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máme v plánu dát jedno doprostřed horní chodby a pak jedno nasměrované dolů pod schody. Ale je mi to rozmlouváno kvůli nastavení....
Odpovědět
Profilova fotka
@diviska156 nastavení čeho ? my je dávali na každý druhý schod a podestu aby hezky osvětlili celé schodiště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petrsv1000 nastavení pohybového čidla, aby snímalo tak, jak má.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@diviska156 no právě pak jsou lepší dvě :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@jardag na 220V nepotřebuješ přece žádné trafo...?
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?