Dveře vchodové Solodoor versus Sapeli?

Dobrý den, máte prosím někdo dveře Sapeli anebo Solodoor?Řešíme, které vybrat, jde nám hlavně o dobré protihlukové vlastnosti a celkové kvalitní provedení.
Odpovědět
Co se týče kvality, je Sapeli určitě lepší. Cena tomu odpovídá ale
Odpovědět
Profilova fotka
Za mně Sapeli. Já mám sice ještě jiné, ale když jsem vybírala, tak Solodoor je drahý a kvalita neodpovídá ceně.
Odpovědět
Proč vlastně trváte na těchto dveřích? Jsou i poměrově cena/výkon lepší. Řešili jsme dveře před dvěma měsíci
Odpovědět
Máme doma Sapeli asi tak 15let, kvalita i funkčnost super, na firmu jsme dávali před 5lety Solodoor funkčně i kvalitou v pohodě. Loni si dala Sapali tchyně a cena vůbec neodpovídá. Kvalita našich 15let používaných se nedá vůbec srovnávat.
Odpovědět
@kitlinka Špatně položený dotaz. Neřešte značku ani prodejce. Třeba jedna nabídka za 3 tis je vlastně dražší, než druhá nabídka za ten samý typ dveří za 9tis. PROČ? Protože každý výrobce má sortiment podobný...od levných foliových dveří až po dýhy či celomasivní dveře. Vybírejte podle vámi požadovaného zatížení a prostředí a z toho vám vyplynou vhodné materiály. Např. nejběžnější je CPL, na DTD desce plné či děrované, v bezfalcové obložkové zárubni ve stejným materiálu.
Odpovědět
@tomi_28 a jak jste vyresili?v nasem meste - ve Zline jsou prodejny techto vyrobcu a dalsi v jinych vetsich mestech napr. Olomouc, Brno skrze cas objizdet nelze. A manzel se brani koupi pouze po internetu.
Odpovědět
Profilova fotka
Mame Sapeli staré 9 let a uz bych je nikdy nechtela. Kvalita nic moc, kovani hrozne, podpora na par facek.
Odpovědět
Profilova fotka
No a pokud máš na interiérové dveře požadavky na reverzní otevírání, tak mnoho firem nezbude.
Odpovědět
@kitlinka vzali jsme polské dveře Erkado. Viděli jsme je ve dvou domácnostech naživo po asi 4 letech užívání a žádné stížnosti. Neměli ani tak dlouhou dobu dodání. Na Sapelli jsme měli nabídku od tří dodavatelů 145, 150 a 160tis. Erkado nás vyšly na 105tis Kč a ještě nám z toho pán pak odpustil daň. U Vás je prodává firma DSP okna co jsem našel. Mají celkem velký výběr a katalog. Tak to za zkoušku možná stojí 😉 brali jsme dveře rámové, a nechali si dát do pokojů i padací práh, aby byl hluk co nejmenší
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?