Menu Forum

Kuchyň v prostoru 165cm x 250cm

5. led 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
lenja17
Registrovala se 16. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lenja17
Registrovala se 16. května 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků.
 Hezký večer, máte někdo zkušenost s velmi malou kuchyní? chceme předělat byt 2+1 na 3+1 ale na kuchyň by zbyla "místnost" 165 x 250cm, vůbec si neumím představit jak do takové místnůstky nacpat dostatečnou pracovní plochu, myčku, troubu, varnou desku, lednici a ještě dostatek úložného prostoru. Pokud by měl někdo s tímto řešením zkušenost budu ráda za radu nebo inspiraci.
4. led ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
luciesofi (30 r.)
59
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 409 příspěvků. Má 59 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
fotoportrét
fotoportrét
luciesofi (30 r.)
59
Registrovala se 24. února 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 403 příspěvků. Má 59 přátel. Region Mladá Boleslav.
  • Již bydlím v domě
 Mrkni ke mně do alba - mam na jedné stěně kuchyni 260 cm, na druhe 200 cm + na třetí štěně myčku 60 cm a da se to... emoticon
4. led ve 22:58  •  již bydlí v domě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tamarila (36 r.)
Registrovala se 14. října 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 7 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
tamarila (36 r.)
Registrovala se 14. října 2007 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2 příspěvky. Má 7 přátel. Region Brno.
  • Stavím dům
    Region Brno
 Inspiraci můžeš najít třeba v řešení karavanů, nebo je tady album s malinkatými domky : http://www.modrastrecha.cz/blog/macik/album/minimalisticke-domy-ask8qt/ Ještě jsem někde do malého prostoru viděla inspiraci tady : http://www.novinky.cz/bydleni/157772-chytra-minikuchyne-do-mestskeho-bytu.htm
4. led ve 23:21  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jenies
18
Registrovala se 23. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 595 příspěvků. Má 14 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
jenies
18
Registrovala se 23. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 595 příspěvků. Má 14 přátel. Region Žďár nad Sázavou.
 ahoj, máme jen o něco větší kuchyni,ale protože jsme při rekonstrukci dělali novou koupelnu a měnili dispozici, udělali jsme v kuchyni výklenek, do kterého jsme zasadili panel - a super! vznikne vám na malém prostoru hodně úložného místa, koukni ke mě do alba,v panelu máme zabudovanou troubu, ve skříni mikrovlnku, potravinovou skříňku a lednici. Všechny skříňky až po strop, včetně skříňky nad lednicí, aby vzniklo co nejvíc úložného prostoru a co nejméně mrtvých zón, na které by se jen prášilo. zkusila jsem něco nakreslit na tu vaši velikost. na kratší stěnu jsem dala jen sporák, do rohu dřez ) zastánce rohových dřezů moc nejsem, ale kvůli úspoře místa - volila bych nějaký menší, ne na vyvýšeném soklu - to jen ubírá místo. Pod něj do skříňky bych umístila menší odpadní koš a polici na jar, tablety do myčky, houbičky na nádobí atd... ( nedělala bych rohovou skříňku)Pak je volný prostor a pak myčka, kterou bych nechala zabudovat právě do vysoké skříně, a nad ni bych dala do police mikrovlnku a nad ní budeš mít ještě ke stropu další police na využití - a vše zavřené, uklizené...Nad sporákem by mohla být vrchní skříňka na sklenice, hrnky atd, kam by se dala zabudovat výsuvná digestoř - doporučuju Cata (výrobce digestoří - máme výsuvný odsavač Cata TF 5260 2990.- a je super). Na dolní skříňky doporučuju šuplíky, měla jsem skříňky v pronájmu, teď mám šuplíky i na hrnce a přijde mi, že se vejde daleko víc věcí. Pod troubu se ti vejdou 90 - 95 cm široké šuplíky a do prostoru mezi dřez a myčku ca 65 cm. emoticon
5. led v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí