Malá kuchyňská linka + deska

Dobrý den, doporučíte, kde pořídit cenově přijatelnou kvalitní menší kuchyňskou linku? Ráda bych do 10 tis (bez spotřebičů), dá se vůbec? Linka bude v pronajímaném bytě. Dále máte tip, kde pořídit pracovní desku? Děkuji a přeji hezký den!
Odpovědět
Profilova fotka
Ikea, pokud nedáte žádné drahé vychytávky (výsuvy apod), myslím, že si vyberete. Včetně kuchyňské desky
Odpovědět
Profilova fotka
Kvalitní za 10 tis.? Nechybí tam nula?
Odpovědět
@venouska ja vim, ze existuji kuchyne i za 200 tis. Ale shanim do maleho bytu, navic k pronajmu. Slo mi spise o zkusenosti s Mobelix, Hornbach apod.
Odpovědět
@fauda Měli jsme na asi 1/4 roku provizorně tuhle z OBI https://www.obi.cz/male-kuchyne-a-spi... O kvalitě bych se mluvit neodvážil, desky z řídké dřevotřísky, nejjednoduší závěsy na skoby a jak díra pro hmoždinku ujede, už s tím moc neuděláte. Ale posloužila a pak šla do baráku na pronájem, kdy se koupila ještě jednou a mě zbyli nejmenší závěsné skřínky a ty jsem si dal do dílny. Desku koupíte taky v OBI, zaříznou ji na míru, ale díru pro dřez asi nedělají. Jak teď slouží v pronájmu už informace nemám.
Odpovědět
Chapu, ze do pronajmu nema draha kuchyne smysl, ale ty levne z hobbymarketu mivaji tenky korpus a podnajemnik vam ji rozbije. Ikea Metod je kvalitni a cenove dostupna.
Odpovědět
@fauda podívejte se i na bazos a podobně. Hodně lidí prodává (dost levne) své stávající kuchynske linky (porad v dobrém stavu), když dělají rekonstrukci. Tam možná za 10 tis seženete něco kvalitnejsiho než jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin dneska bych ani nerekl, ze ikea je cenove dostupna, kdyz si to bratr nedavno nechal nacenit, ikea a truhlare, tak tam nebyly zadne zasadni rozdily v cene, takze bych spis takove vetsi obchody s nabytkem hledal, kdyz to ma byt jen do najemniho bytu.
Odpovědět
@matusska6 A proc do najemniho bytu? Samorzejme, ze material je stale drazsi. Kdyz to chci mit rychle, jdu do Ikea. Kdyz mi nevadi cekat a platit za veci na miru (v tom je ta truhlarova vyhoda), jdu k truhlarovi. Zaroven s Ikeou usetrim za montaz, kterou truhlarovi musim zaplatit navic.
Odpovědět
Profilova fotka
@puhelin Ikea je vhodná, pokud se jedná o standardní kuchyni, která nepotřebuje žádné speciální rozměry skříněk. Najít dobrého truhláře není dnes snadné, i to má svá úskalí.
Odpovědět
@snippe Když s těmi standardními rozměry počítáte v návrhu dispozice bytu, není problém koupit v Ikea vše. My máme podkrovní byt a na míru nemáme vůbec nic. Vše poskládané z Ikea komponentů. Přesto to vypadá jako vestavné.
Odpovědět
Do obyčejnějších nájemních bytů jsem dával Ikea Knoxhult. Je to snad o řád levnější než klasická Metod, tedy pokud si to umíte poskládat svépomocí. Vyžaduje to trochu kutilského umu a člověk si to musí umět trochu dovylepšit.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?