Hliníkový okenicový plot - inspirace

Zdravím všechny! Hledáme inspiraci předního plotu a docela se nám zamlouvá hliníkový ( bezúdržbový ) okenicovvý plot, nemáte ho někdo namontován s podezdívkou? Kolik máte metru a jaká byla cca cena? Moc díky! (foto naší představy co jsem našel na netu)
Odpovědět
Orientačně cena pole: https://www.ceskeploty.cz/kovovy-plot... + práce, ztracené bednění (zřejmě pohledové), armovací pruty do ZB, betonová výplň ZD + základu, stříšky na ZD (což pokud si nechcete dělat sami Vám udělá parta zedníků)
Odpovědět
@doog Odkaz na plot (pole), které jsme vkládal, není ale hliník. Je to ocel s povrchovou úpravou. U hliníkového jste s cenou úplně někde jinde. Švagr toto poptával a po zacenění zvolil ocelovou variantu.
Odpovědět
Dobrý den, mám hliníkový okenicový plot cca 35m, včetně branky a samonosné brány 1pole má rozměr asi 1900x970mm. Plot vypadá pěkně, cena s KB blokem už ne tolik 😂😂😂. Jen ty výplně mě vyšli asi na 95 000kč.
Odpovědět
@vydlacek super, diky. No ja pocitam ze to bude min 100tis za vyplne s brankou a samonosnou branou + motor. Mam predek 30m, takze cena kompletu plotu bude tak 180tkc? Ale vypada to pekne je vice fotek? Jeste me zajima kolik mate od plotu z vnitrni strany k domu?
Odpovědět
@zdenna pak jsem Vám poslal zprávu, máte tam fotky, pokud chcete firmu odkud mám ten hliníkový plot zašlu do zprávy.
Odpovědět
@vydlacek Dobrý den mohu se zeptat od koho mate plot a jak dlouho je čekací lhůta na dodání ?Dekuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@rdkubis74 Zdravím, mohu poprosit o odkaz na firmu, která se zabývá tímto typem plotu ale ocelový, děkuji. Taky vybírám plot, ale chci mít víc cenových nabídek.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?