Hlinikovy plot od Luxline

Dobry den, mate nekdo zkusenost s firmou Luxline? U nas je ted horky kandidat na realizaci. Dekuji za odpoved.
Odpovědět
@angeela22 Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda jste nakonec plot od Luxline realizovali a jaká byla spokojenost? Děkuji za odpověď.
Odpovědět
Profilova fotka
S firmou Luxline ,jsem navázal kontakt koncem roku 2019 a začátek spolupráce vypadal velmi dobře a slibně. Firma přijela vytvořila nabídku a v únoru 2020 plot stál i s pojezdovou branou.Bohužel jsem zjistil ,že v kalkulaci byla brzda brány (kvůli svahu) v ceně 8500kč.Ale brzdu jsem nikde nenašel ,po zhruba měsíci mi firma přijela nainstalovat brzdu a krycí lišty na sloupky a bránu, ale bohužel vršky tyček u plotu jsou velmi rozdílné ,14 vršků má jiný tvar než zbytek plotu s bránou, navíc chybí krytky konců na profilech brány a do brány vzhledem k svahu zatéká těmito dírami.Od února 2020 do listopadu 2020 nejsem schopen přemluvit a donutit firmu Luxline ,aby tyto nedodělky dodělala. Pokud vůbec zvednou telefon ,tak jsou to jen výmluvy a sliby a skutek utek.Chyba je ,že platbu musíte provést před dokončením prace. Jak spolupráce začala slibně ,tak ten konec moc slibný není a je to pro mě opravdu velké zklamání
Odpovědět
Profilova fotka
S firmou Luxline ,jsem navázal kontakt koncem roku 2019 a začátek spolupráce vypadal velmi dobře a slibně. Firma přijela vytvořila nabídku a v únoru 2020 plot stál i s pojezdovou branou.Bohužel jsem zjistil ,že v kalkulaci byla brzda brány (kvůli svahu) v ceně 8500kč.Ale brzdu jsem nikde nenašel ,po zhruba měsíci mi firma přijela nainstalovat brzdu a krycí lišty na sloupky a bránu, ale bohužel vršky tyček u plotu jsou velmi rozdílné ,14 vršků má jiný tvar než zbytek plotu s bránou, navíc chybí krytky konců na profilech brány a do brány vzhledem k svahu zatéká těmito dírami.Od února 2020 do listopadu 2020 nejsem schopen přemluvit a donutit firmu Luxline ,aby tyto nedodělky dodělala. Pokud vůbec zvednou telefon ,tak jsou to jen výmluvy a sliby a skutek utek.Chyba je ,že platbu musíte provést před dokončením prace. Jak spolupráce začala slibně ,tak ten konec moc slibný není a je to pro mě opravdu velké zklamání
Odpovědět
@freemind dobry den, zatim si prijeli podezdivku zamerit a cekam, kdy se ozvou s terminem realizace. Byl ale trosku problem se zamerenim. ..nahanela jsem je asi mesic. Doufam ze stejny problem nebude i s realiaci, jinak my platime az po predni dila, nikoli dopredu.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
@angeela28 Dobrý den, ráda bych se zeptala na Vaše zkušenosti s realizací plotu od firmy Luxline. Máte od nich i samonosnou bránu? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Odvolávám co jsem slíbil a slibuji co jsem odvolal 🙂 Konec dobrý všechno dobré ,sice po cca 14 měsících ,ale přesto můžeme říct ,konečně doděláno ,tedy až na krytky profilů. Avšak chybně nainstalované a jinak tvarově řešené špičky plotu jsou vyměněny ,takže teď je plot jak má být a všechny špičky jsou stejného tvaru i barvy. Škoda jen této nepříjemnosti s předlouhou dobou nedodělků,protože jinak musím říct ,že práci odvedli precizně ! 4 metrovou samonosnou bránu s dvěma plotovými poli a vstupní brankou zvládli opravdu rychle a velmi dobře ,takže co se týče provedení mohu v klidu doporučit . Stále mě baví se na bránu dívat . 🙂
Odpovědět
@angeela22 s firmou Luxline jsem byla domluvena, že přijedou plot zaměřit, technik v domluvený den nepřišel, další den jsem psala email s dotazem, kdy přijde, další den do firmy volala. Slíbili mi,že se zástupce firmy ozve, doteď se nikdo neozval a ja jdu hledat někoho dalšího, kdo bude mít o zakázku zájem.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme plot od firmy Luxline viz. Foto v albu. A za nás jen kladné zkušenosti, vše proběhlo skvěle žádný problém ani problém. Vše v pořádku jak bylo domluveno.
Odpovědět
@peta7178 mně jimi nabízeny plot líbil, cenova nabídka mi přišla dobrá, jela jsem se na několik jejich plotu podivat, a proto mě štve, ze musím vybírat firmu na plot od znova 😒
Odpovědět
Profilova fotka
@petraxname nebo jedině určovat a volat.
Odpovědět
Profilova fotka
@petraxname nevím, kdo je jejich obchodní zástupce u vás, ale pan u nás byl trochu marnej, ale údajně se v té době zaučoval. Chceš poslat telefon, na který jsem se vždy dovolala?
Odpovědět
@zmrz_lina dik, ale asi začnu hledat jinde.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?