Pozor na firmu Ploty brány Tomáš s.r.o.

Na Nej řemeslníci i na doporučení stav.dozoru jsem si vzala firmu Ploty brány Tomáš s.r.o. z Volar na stavbu plotu. Část drátěný s podhrabovými deskami, přední část betononé sloupky se spodními díly a dřevěná pole mezi tím. Dělali to v půlce listopadu 2014, do dnešního dne to není dořešené. Plot drátěný je celkem v pohodě, "pouze" několik sloupků nezabetonovaných. Ovšem přední část je katastrofa. Začali dobře, než zjistili, že mají málo dřeva na bránu a branku. Takže dvě pole, která byla hotová, znovu převrtali a latě roztáhli tak, aby jim dřevo vyšlo. Údajně na pokyn šéfa. Když jsem se mu snažila dovolat, nebral telefon. Když se konečně ozval, to už byl plot hotov a pracovníci odjetí, nabídl mi 5 tisíc slevu a když jsem s tím nesouhlasila, dělá od té doby mrtvého brouka. Nereaguje na maily, na vzkazy přes pána, který mi dělal stav.dozor a který mi je doporučil, neodpovídá na dopisy, nic. Pouze když jsem uveřejnila na NEJ ŘEMESLNÍCI stížnost na jejich práci, reakce byla během několika minut. Nechápu jejich jednání a nechápu, že tam mají asi stovku kladných hodnocení a zrovna já mám takovou nepříjemnou zkušenost. Plot je udělaný naprosto amatérsky, dřevěná pole upevnili malými dřevěnými kolíčky, které po pár týdnech spadly a s nimi se sesenula celá dřevěná pole. Brána a branka daleko od sebe, takže nedrží zavřené, jak převrtávali a předělávali latě, řezali je na místě, takže dřevo je nenatřené, neošetřené, šrouby na bráně křivé atd. Nemluvě o tom, že si vzali moje nářadí, naprosto suverénně, bez optání a dokonce s ním jednou odjeli na jinou zakázku, ale to je v tom výčtu jen úsměvná vsuvka. Nepořádek, který po nich zůstal, vydal na plný pytel, který jsem posbírala a další pozůstatky nacházím dosud. Takže chci upozornit, že jestli potřebujete postavit plot, určitě existují firmy, s kterými je možné se normálně domluvit a s kterými nejsou takovéhle problémy.
Odpovědět

Odpovědět
@janasrs fotku tvého plotu mají na svých stránkách jako ukázku své práce, vtipné
Odpovědět
Profilova fotka
@janasrs Tak to je hnus.....doufám, že to brzy dořešíte..
Odpovědět
Není nad "kvalitní" práci opravdových "profesionálů" :-| Když tady občas narazím na fotky, jak má někdo zničenou kuchyň, podlahu, okna... teď i plot... je mi z toho smutno. Protože člověk se těší na to, až to bude mít hotové a pěkné, dá za to spoustu peněz a pak takové zklamání :-(
Odpovědět
takový originální plot... každopádně přeji klidné a spokojené ukončení této dech beroucí zakázky..
Odpovědět
Díky všem za podporu! Na jejich stránky se jdu podívat. To by byl gól...
Odpovědět
@petraxname Teď jsem to taky viděla. Jejich "odvaha" je opravdu záviděníhodná :-)), nemám slov. Každopádně díky za upozornění.
Odpovědět
S dovolením si jejich práci tisknu a v pondělí vystavím v naší firmě jako odstrašující příklad
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Firma Ploty Tomáš s.r.o. mi udělala nový betonový plot. Něco tzak hrozného jsem neviděl. Chtěl jsem oboustranný, dostal jsem jednostranný, pozemek mám do svahu, ale plot to roviny, tak mám na konci rozdíl výšky 30 cm. Za opravu si drze řekli 31.000,- Kč, i když při první reklamaci tvrdil 2.200,- Kč. Plot by vyšel na 71.000,- Kč a je to jen 19 m. Dejte si na tuto firmu pozor, raději se podívejte po nové, lepší a solidní firmě. polista ]-( :-(
Odpovědět
@polista něco obdobného nám udělal i náš mistr na plot. Museli jsme předek dorovnávat zeminou a osázet. Z druhé strany podhrabove desky, aby nám nevyjel pozemek při dešti na silnici. Kdyby je si to dělali sami uděláme líp ale už je pozdě 😑
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Důrazně varuji před spoluprací se společností Ploty brány Tomáš, s.r.o. Jedná se o naprosto nespolehlivou firmu. Její majitel Lukáš Iliev je lhář a podvodník. Slíbí Vám provedení všeho, splní jenom část a valná část plnění je v nedostatečné kvalitě. Na reklamace vadně provedených prací odmítá reagovat s tím, že si máte sami vše vyřídit s dělníky subdodavatelů, kteří práce provedli. Podmínkou zahájení prací je složení zálohy. Poté co již na některé práce nestačí, ukončí plnění, uteče od nedodělané práce a přeplatek za nesplněné práce nevrátí. Takže ještě jednou doporučuji určitě pro oplocení pozemku volit jinou firmu než Ploty brány Tomáš, s.r.o.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Ahoj Všem, jak jsem již psal nechal jsem si dělat plot od firmy Ploty Tomáš ve Volarech. Po roce se jeden sloupek vychýlil a je nutno to opravit. Proto jsem si objednal jinou firmu na předělání a firmě Ploty Tomáš jsem oznámil zda by nebyli ochotni mi třeba to zaplatit. Od té doby chodí jen e-mailu typu že jsem debil a to je slušné slovo atd. Všichni si opravdu dejte na tuto firmu dobrý pozor, je to fakt partička. Místo slušné omluvy, jen urážení, napadání i firmy co mi to opravuje. Pan Lukáš Iliev má asi nějaký komplex. Varujte všechny známé, pryč od těchto lidí. Nevím co by asi provedli, kdybych pozdržel platbu. S pozdravem Polista - České Budějovice :-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Dobrý den, přidávám fotky z realizace injektáže + aplikace chemie proti plísně, která má zlikvidovat plíseň od zárodku, pro aplikaci mi bylo řečeno oškrabat povrch a aplikovat chemi aquasalt stop, po více třech týdnech možná i déle je stav ještě horší, nefunguje to!!!
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Firma Ploty Brány Tomáš sro. z Volar mi dělala v březnu 2020 plot a v květnu 2020 pojezdovou bránu do svahu. Plot je udělán celkem slušně - podhrabové desky a drátěné pletivo. Ovšem brána, je přímo hororová ukázka "kvalitní " práce firmy. Dodali jí o měsíc později, zprovozňovali jí 3 dny (jeden den i ve 22 hod, kdy již byla tma). Brána byla funkční 3 dny. Poslala jsem řádnou reklamaci. Několikrát slíbili, že přijedou, ale obvyklé výmluvy - nejede auto, není řidič, rodinné důvody nebo omluva žádná. Přijeli se na ní podívat, utáhli šroubky, potom vyměnili pojistku u motoru. Brána fungovala 2 dny. Opět přijel, utáhl a povolil šroubky a zjistil závady, které se dají odstranit pouze na dílně a vadný pojezdový hřeben. Tak jsem poslala Odstoupení od smlouvy. Jak je zvykem, firma nereagovala a chtěla stále "něco" opravit. Poslala jsem stížnost i na ČOI, firma doložila, že vyměnila pojistku a brána šla 2 dny. Že nejde dál ČOI již nezajímalo. Během další doby jsem zjistila další závady-hlavně špatný základ pod bránu, chybné sváry, rez všude kolem šroubů a svárů, vychýlený motor (prý jsme s ním manipulovali my) atd. Poslala jsem druhou reklamaci na veškeré závady. Opět žádná reakce, až na poslední den lhůty omluva, že nemohl z rod. důvodů přijet. Nabídla jsem opravu po termínu, s tím, že bude opraveno vše co je uvedeno v reklamaci. Přijel až v podvečer, v 17 hod - řidič byl opilý (kdy my již byli na odchodu) a chtěl našroubovat lištu na jiný hřeben místo aby navařil jiný ocelový hřeben. O tom, že by se dělal nový základ atd neuvažoval. Takovou flikovací opravu jsem nedovolila a podala jsem druhé odstoupení od smlouvy. Opět bez reakce. Nyní jsem se již obrátila na advokátní kancelář a budeme se soudit. Důrazně varuji lidi před firmou Ploty Brány Tomáš. Prý pracují i v zahraničí, tak bych ráda přidala varování i tam.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
@pittsmen Dobrý den, musím reagovat na Váš komentář, který si bohužel velice protiřečí. Ve svém příspěvku uvádíte, že Vám byla provedena injektáž a aplikace chemie proti plísni s vložením fotografie AquaSalt Stop, tedy naším produktem, který je primárně určen jako ochrana nově zhotovených omítek proti tvorbě výkvětotvorných solí (NE PROTI PLÍSNÍM), a v žádném případě neslouží jako ochrana pro zamezení tvorby plísní. Již z názvu našeho výrobku může vydedukovat, že se jedná o ochranu proti solím Aqua "SALT" Stop! Na druhou stranu chápu, že jste do jisté míry, mohl být mystifikován realizační firmou, která Vám vše nedokázala vysvětlit, ale kde je pravda nevím. Abych tedy objasnil co vše je špatně. V případě zavlhlého zdiva , které je injektováno a omítky jsou v hrůzostrašném stavu (zasolené a vlhké), tak jak je to u Vás. Musí být provedeno oklepání stávajících omítek nad hranici viditelných škod do výšky rovnající se tloušťce zdiva, následně musí být zdivo řádně očištěno a spáry důkladně proškrábnuty aspoň do 20 mm. Následně aplikujeme postřikem nebo štětkou AquaSalt Stop na režné zdivo a poté našpricujeme a necháme zavadnout minimálně do druhého dne. Po zavadnutí špricu aplikujeme druhý nátěr AquaSalt Stop a rovnou omítáme, nejlépe sanační jádrovou omítkou. Ani jeden z těchto kroků nebyl u Vás proveden, to je zřejmé z fotografií, a proto mě velice rozčílila Vaše fotografie našeho produktu, který má patřičné certifikace a který musel projít i státní zkušebnou. Pokud neuděláte výše zmíněné, stav se nemůže nikdy zlepšit! Sůl je hydroskopická a má tu vlastnost, že absorbuje vzdušnou vlhkost do sebe, tedy vzdušnou vlhkost "vtlačuje" zpět do omítky, a to celé znamená, že zdivo je pohledově stále vlhké i když pod omítkou již může být suché, ale zároveň omítka je stále vlhká. Je to ten stejný případ jako s kuchyňskou solí, která když je na vzduchu tak pomalu ale jistě vtahuje do sebe vzdušnou vlhkost až ztvrdne. Pokud budete mít zájem, uděláme Vám zdarma, kompletní diagnostiku zdiva v opačném případě prosím o odstranění fotografie našeho AquaSalt Stop - který je prověřen tísícovkama staveb...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?