Litá podlaha případně vinyl s efektem lité podlahy

Dobrý den, jsme nešťastní z výběru podlahy. Původně jsme chtěli vinyl a to světlé dřevo, nakonec jsme od toho ustoupili, protože máme vidět kleštiny střechy atd, které jsou z něčeho, schody z nečeho a do toho světlé dřevo jako podlaha už zkrátka nechceme. Pak jsme začali uvažovat nad něčím šedým, aby to vypadalo jako litý beton a přitom to mělo výhody vinylu. Bohužel díky tomu, že každá lamela je prostě jiná a povětšinou V spárám to působí prostě blbě - nevypadá to tak jak bychom chtěli, to znamená celistvě/litě. Viz foto z Brena. :-) Rádi bychom měli něco jako je na druhé fotce - čistě litá podlaha. Má někdo zkušenosti s nějakou firmou, na kolik to cca vychází, výhody/nevýhody? Jedná se nám asi o 65m2. Případně jak jinak kromě vylitím toho docílit, myslím tím jiný druh krytiny ( pvc,... ) Díky
Odpovědět
Profilova fotka
No my chtěli to stejné a jsou lité podlahy, ale cena je kolem 2500 za metr což jsme bohužel nemohli dát.
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě mě napadlo jestli by nešel dát lepený vinyl, kaučk marmoleum, ale cena bude vždy kolem 2000 za metr. Myslím aby to nebyl ten click systém
Odpovědět
co takhle vinyl Starfloor Click 50 VENEZIA 35996003 od tarkett? jinak v polsk use da koupit cca za 500kč/m2
Odpovědět
@petruska_rs nechapu co je na tom tak drahyho, dyt se to dela ve velkým do skladů a obchodáků - překvapuje mě to ale taky jsem to bohuzel četl 😔
Odpovědět
@spaly díky za tip někde na to mrknu a uvidime. Kde v Polsku například? To uz by se samozřejmě vyplatilo. Díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
@kobymx5 on je tam dost dlouhý techonologicky proces a cena je zavisla dle m2.... takže ano,... velky sklad... x tisíc metru 2... pak vychazi cena treba na 300Kč... doma... pár m2 ... pak vychází cena i na 5000Kč za metr. jinak my ji máme na schodech, v koupelne, na wc a i garaz a jsme moc spokojeni
Odpovědět
@kobymx5 v Polskem tesine hned vedle Leroy merlin mají stejne parkoviště dá se tam nakoupit bez DPH a pak tady vám to muze někdo fakturovat s 15ti v Polsku je 23
Odpovědět
@spaly díky za tip, ted jsem byl se na to podívat, vypadá to teda velmi dobře opravdu. Spára trochu vidět je, ale z některých uhlu ani ne. S DPH bude problém, v kmd nám snad udělají nějakou cenu - čekáme na ní.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Doporučuji Luxfloor, dělají opravdu kvalitní podlahy. Jsme objednali 25m2 obývák vzor mramor a chodbu 3d s obrázkem. Mají svůj shourum s vylitou podlahou. Všechno OK
Odpovědět
Doporučuji Luxfloor,fotky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
@kobymx5 Dobrý den, realizovali jste tuto podlahu nakonec? Mohla bych poprosit o fotku? Děkuji moc.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?