Podlaha Quick Step nebo Parador? Poraďte

27. kvě 201160

Která značka laminátových a dřevěných podlah je kvalitnější, cenově dostupnější, Quick Step nebo Parador? Máte zkušenosti? Ať už jakékoliv...

 • Ahoj tu je nejaka diskuse na podlahy parador tak snad pomuze 🙂
  http://www.modrastrecha.cz/diskuse/tema/skusenosti-s-podlahou-parador-classic-1040/

 • Se jmenovanými podlahami nemám zkušenost, my jsme koupili Balterio Magnitude...je moc krásná, s V drážkou a chromovým efektem.

 • Také mám zkušenost s podlahou Balterio. Je to kvalitní podlaha za rozumnou cenu. Vašemu bydlení dodá nezaměnitelný vhled a všichni budou Vaši podlahu obdivovat, jako je tomu u nás. Všichni se ptají, kde jsme tu dřevěnou podlahu koupili 🙂 Díky V-drážce vypadají lamely jako pravá dřevěná prkna. A chromový efekt podlahu ještě zdokonaluje. My jsme si nedávno koupili Grandeur s dlouhými prkny a vypadá to úžasně. Jsme moc spokojeni a určitě bychom neměnili! Balterio nabízí podlahy v ceně od 287,-/m2 (akční nabídka na rok 2011) bez DPH do 750,-/m2 bez DPH, ceny jsou pro každého!

 • Sponzor fóra
 • Mám QUICK STEP a konkrétně serii ELIGNA a je super.Měl jsem vybraný PARADOR a podlahář mi to rozmluvil,ale znáte to,každý vychvaluje to své.Osobně si myslím,že z technického hlediska je to podobné PARADOR má Clever-Click system a QUICK STEP má Uniclic.

 • my jsem vybrali plovoucí podlahu od f. Parador, dekor teak. Pokládat se bude asi za týden, jsem zvědavá, jak změní náš nový byteček.

 • ono většinou každý má zkušenost jenom s jednou značkou a tu bude chválit 🙂. Taky jsme zvolili QS Perspective, nakonec ji nepokládal manžel, ale odborník a ten ji chválil. Několikrát mi opakoval, že jsem vybrala fakt dobře. Používáme ji teprve od března, zatím nelituju, ale řekla bych, že na to je ještě hodně brzo. Na bytě jsme měli nějakou obyč no name podlahu z hobbymarketu a když jsme ho prodávali, měla cca pět let. Všichni zájemci se radovali, že máme krásné nové podlahy 🙂. Vážně jsme se o ni vůbec nestarali, jsem líná jak veš a vytírám sporadicky, leštím dvakrát ročně. Když budete mít štěstí, levná podlaha vám může posloužit taky slušně. Co jsem tak vypozorovala v okolí, je lepší, když má plovoučka alespoň nějaký plastický vzorek a není hladká jako lino. Bylo u nás taky dilema, zda zvolit bez drážek nebo s. Manžel byl kategoricky proti drážkám, že se v tom bude držet bordel, já chtěla drážky po delších stranách. Nakonec nám omylem dodali drážky po všech stranách, a my se rozhodli si ji nechat. Před vytíráním stejně vždycky vysávám, takže se tam fakt nic nedrží a nesbírá 😉

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat