Quick Step Dub podzimní medový

Profilova fotka
Zdravím, ze zvědavosti, nemáte někdo, prosím, doma v akci Dub podzimní medový od QuickStepu a nebyl byste ochotný/a podělit se o fotku? Máme tenhle odstín vyhlédnutý, ale jak to tak bývá fotka vs. vzorek v interieru vs. vzorek venku...uplně jiné dojmy 🙂
Odpovědět
1
2
@sviva Vybrali jste nakonec tuto podlahu? Viděla jsem ji u kamarádky a vypadala moc pěkně, myslela jsem, že je to dřevo, ale byla to přesně tato podlaha. Taky o ní začínám uvažovat, i když jsem chtěla dřevo. Bydlí rok a je s ní moc spokojená. Zajímala by mě zkušenost s vinylem po pár letech užívání. Dřevo se dá renovovat, ale vinyl, když se zničí, tak asi jen vyměnit, co?
Odpovědět
Profilova fotka
@jenye ano, vybrali, ale ještě nemáme. Několikrát jsme po ní oba s manželem, nezávisle na sobě, ve vzorcích sáhli, jako po té, co se nám nejvíc líbí. Je to asi první, a dost pravděpodobně i poslední, věc, která se nám oběma líbí stejně 😄 Tak to beru jako znamení, že nic dalšího už nemám vymýšlet i přesto, že původní představy jsem měla o něco světlejší dřevo. Ale tahle má opravdu zdařilou kresbu, hodně věrně dřevo imituje. Tady na střeše už ji má v domě a v albu, tuším, @terkasofinka . Vinyl jde opravit asi pouze výměnou dílu. Lepený snadněji než klik. Lepený se vyřízne díl a nalepí nový, klik se musí rozebrat až k poškozenému místu. Ale ledacos je o kreativitě...ségra drobná poškození typu škrábnutí domalovává fixou a celkem zdařile jí to funguje 😄 ...trošku s nadsázkou.
Odpovědět
Profilova fotka
Přidávám, co mám nafoceno že vzorků na denním i umělém světle.
Odpovědět
Děkuji za info a za fotky. Mně se právě moc líbila u sousedky, ale byla jsem jen ve dveřích. Musím se tam na ni zajít podívat. Vypadala ale moc pěkně, přesně tak, jak si představuju svoji podlahu v domě :-D V pátek se pojedeme dívat na podlahy, tak na ni mrknu a nechám si udělat cenovou nabídku.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenye to vám závidím, taky bych jí nejradši někde viděla položenou naživo. Tak pak dejte vědět 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@sviva Ano, my jí máme v celém domě a z fotek to nejde vidět, ale je opravdu nádherná. každý kdo přijde je z ní unešený a opravdu hodně připomíná dřevo, má krásnou kresbu
Odpovědět
@sviva Tak to je nádhera . 😍 Tu musím mít 😁
Odpovědět
@sviva Dobrý den, máte položenou podlahu? Právě je to náš favorit🙂 Viděla jsem v albu u @terkasofinka a je opravdu nádherná. Ráda bych ji viděla i v jiném interieru v kombinaci s kuchyní atd. Děkuji a krásny den 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@agataps bohužel ještě nemáme, na pořadu následujících dní je teprve objednávka. Ale jo, je krásná. Nemám o ní pochybnosti ani přestože jsem si původne představovala světlejší. Těším se na ní 👏
Odpovědět
@sviva děkuji, právě se bojím, že bude tmavá. Jakou budete mík kombinaci barev interieru s podlahou?
Odpovědět
@sviva Toto je nejčastější argument, který slyším z řad lidí a hlavně prodejců... "při clickacím musíte rozebrat celou podlahu a dostat se k poškozenému dílu".Takže pokud vás toto odrazuje, tak existuje x návodů jak vyměnit lamelu kdekoliv na kterémkoliv místě bez rozebirani celé podlahy.Takže když mi toto prodejce říká, hned říkám ať tento mýtus přeskočí.Je to jen o trpělivosti a šikovnosti. https://youtu.be/DDFH6InK0PA
Odpovědět
Profilova fotka
@agataps ve společné kuchyň je v plánu v kombinaci bílá, natural dřevodekor a šedá deska. Mám vybranou sedačku od Jecha buď v šedé nebo takové šedé malinko do zelena. V tomhle duchu vlastně i zbytek domu. Velké věci budou šedá, bílá, přírodní materiály. Barvy se dohoni textilem a doplňkama. Mám barvy ráda, ale jejich nevýhoda je, že časem omrzí. Máme vinyl i do koupelny, tam bude dekor pískovce. Ložnice bude bílá se zlatou. Pokojíček bílá, staroruzova, horcicova a dětská herna budou barevné divočiny 😁
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@martas85 super, dekuju, manžel to jako argument taky neuznává
Odpovědět
@sviva chápu že logicky to jako prodejce nedoporuci, ať už kvůli neznalosti nebo záruce.Ale myslím si, že je to krásně řešitelné, když je člověk opatrný a šikovný.Tak přeji ať vyberete hezkou podlahu. 😉
Odpovědět
@sviva právě kombinace bílé šede a dřevodekoru planuji taky 🙂 Pomalu se chystáme podlahu objednávat a ráda bych tuto podlahu viděla v interieru 🙂 At se daří🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@agataps díky, i Vám 😉 Kdybyste ulovila něco zajímavého ohledně podlahy a oka a měla byste chuť se podělit, budu ráda
Odpovědět
Profilova fotka
@sviva Dobrý den, pokud ještě nemáte fotky dubové podlahy, můžu poslat, máme ji od února a vypadá božsky, pokud jste už objednali, budete nadšeni. Navíc pokládka nám trvala 25m2 necelé 3 hodiny i s lištama takže super
Odpovědět
Profilova fotka
@vlada_roskot jee, děkuju za napsání. Za fotky budu moc ráda, objednáno ještě není a ze bude božská, v nic jiného nedoufam...
Odpovědět
Profilova fotka
@sviva mají teď pěknou slevu 😉
Odpovědět
Profilova fotka
@luciafff děkuju, víme, už máme nabídky 😉
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravim, mame tuto podlahu v clicku a jedine, co me u ni mrzi je, ze je kresba vzdy v jednom smeru. Tedy ty drazky urcuji smer a nemuzete dve prkna, ktera maji stejnou kresbu, otocit druhym smerem. V tom ma lepeny vinyl vyhodu. Ale jinak je to krasna, tepla barva a ma vernou kresbu dreva.
Odpovědět
Profilova fotka
@ludasek díky za postřeh, pořád nejsme rozhodnutí, zda klik nebo lepený tak se hodí
Odpovědět
My do ní na 95% taky půjdeme, ale teda jedině do lepeného, ono snad ani na podlahovku to jinak nejde nebo se nedoporučuje. Navíc já bych lepila i dřevo, vyloženě nemám ráda chodit po podlaze, která není pevně nalepená (vydává to zvuky a dost mi to vadí). Jinak jsem viděla podlahu u sousedky naživo a je fakt moc hezká, myslela jsem si, že je to dřevo. Takže, i já, co jsem byla na 200% rozhodnutá pro dřevo, půjdu asi do vinylu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jenye my byli původně pevně rozhodnutí pro dřevo, ale po tom, co nám namontovali dřevěná okna už žádné drahé dřevo v zátěži nechceme... 😄
Odpovědět
@sviva Dřevěná okna jsou náročná na údržbu? My je máme teď a zatím dobrý, nijak se o ně nestaráme. Ale do domu jsme teda zvolili radši hliník :-) A dřevěná podlaha je krásná, ale je fakt, že ta naše v bytě po cca 9 letech a dvou dětech nese dost výrazné známky používání. Tak snad budu s podlahou spokojená, protože toto byla jedna z málo věcí, o které jsem si myslela, že mám vyřešenou a ono to nakonec bude jinak :-D
Odpovědět
Ahoj nemá někdo podlahu quick step odstín bagp40033 . Děkuji
Odpovědět
@vlada_roskot dobrý den, mohla bYch poprosit o foto. Děkuji
Odpovědět
😌
Odpovědět
@vlada_roskot taky bych poprosila foto, děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@martas85 Tak to díky za video tak teď už v tom máme jasno co použít za podlahy místo lamina páč už mě ty lamina ser.... zaprvé hluk, problém vody když se rozlije, jako máme 4 rokem v bytovce lamino a už jdou vidět spáry jak se lehce zvedají. Takže klik vinyl a je to 😉
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?