Quick Step Dub podzimní medový

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, ze zvědavosti, nemáte někdo, prosím, doma v akci Dub podzimní medový od QuickStepu a nebyl byste ochotný/a podělit se o fotku? Máme tenhle odstín vyhlédnutý, ale jak to tak bývá fotka vs. vzorek v interieru vs. vzorek venku...uplně jiné dojmy 🙂
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@vlada_roskot dobrý večer, mohla bych Vás též poprosit o fotky podlahy, zvažujeme ji také. Děkuji Vám.
Odpovědět
@vlada_roskot mohla bych prosim taky foto?Dekuji
Odpovědět
@vlada_roskot dobrý den, také se připojuji k prosbě fotek podlahy🙂. Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý den, pokud mi pošlete číslo telefonu a připíšete do zprávy že chcete poslat fotky podlahy, odešlu obratem, pokud se vám číslo nechce dávat, prosím o trpělivost, pošlu asi o víkendu. Moje číslo je 607848590
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nakonec možná se zadařilo alespoň jednu. Ale pozor, zjistil jsem že či výrobce to jiný dekor
Odpovědět
Profilova fotka
Jinou fotku sem prostě nenahrají kdybych se zbláznil takže platí že buď na telefon nebo email adresa vlada.roskot@seznam.cz.
Odpovědět
Profilova fotka
@vlada_roskot díky
Odpovědět
@sviva Tak dnes se u nás pokládalo :-) Přikládám pár fotek. Co Vy, máte ji také???
Odpovědět
Profilova fotka
@jenye boží ❤️ ještě nemáme, až za tři týdny 🤫
Odpovědět
@terkasofinka dobrý večer. Chtěla bych se zeptat, zda po delší době užívání jdou vidět víc tzv. přiznané spáry. Např způsobené usazení prachu atd.
Odpovědět
@jenye Jakou budete mít prosím barvu linky k tomu? 🙂
Odpovědět
@lulitka9 Kuchyň bude bílá matná, i pracovní deska, jen jedna polička bude z dubové dýhy. Původně jsem chtěla více zakomponovat dubovou dýhu, ale bála jsem se, že to bude na mě moc, takže v celém interiéru bude převládat bílý nábytek doplněný sem tam dýhou. Přikládám foto kuchyně, zatím v procesu.
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Profilova fotka
Ahoj, jaký máte dekor dřeva pracovní desky k podlaze quik step podzimní medový? Děkuji
Odpovědět
@marketa_zikova My bílý.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, uvažují také o podlaze podzimní dub medový od Quik Step. Jaké máte interiérové dveře a kuchyň k této podlaze? Mohu poprosit případně i o foto. Děkuji!
Odpovědět
Profilova fotka
@zaneta_m dobrý den, mrkněte do alba 😉
Odpovědět
@sviva Děkuju 🙏 Máte to nádherné. 🤩
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?