Schody v dřevostavbě

Jaké máte prosím schody v dřevostavbě? Přemýšlíme o železných(třeba kostrukce a nášlapy dřevěné...) ale nemáme moc představu kolik takové stojí. Či jaké nejlépe zvolit.
Odpovědět
Pocitaj minimalne 100k Kc.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 záleží na tom, jak jste nároční a co se vám líbí. Hotové schody se dají koupit i v marketech a takové trošku hezčí začínají v akcích již u 12000
Odpovědět
Máme železnou konstrukci, na ní dřevěné desky (silnější DTD) a lepený vinyl, aby ladily s podlahou v celém domě. Cenově celkem cca 50 tis.
Odpovědět
@esmeralda2 Hotové ne, necháme si je dělat. Ale vlastně nevíme jaké.
Odpovědět
@niccienn a mohla by jsem poprosit o fotku?
Odpovědět
Profilova fotka
Také máme dřevostavbu a kovové schody s nášlapy z dřevěné třívrstvé dubové podlahy. Schody nás vyšly na 35 tisíc, obložení 25 tisíc.
Odpovědět
@chocolate22 Máme schody stejně jako @niccienn.
Odpovědět
@lenip no parada takto by jsem si to představovala ideálně. Měla by jste prosím fotku, potřebovala by jsem vědět jak to železné máte řešené....děkuji moc.
Odpovědět
@lili_x děkuji moc,zlatá.
Odpovědět
Profilova fotka
@chocolate22 jsou obložené dřevěnými nášlapy, mezi schodnicemi je MDF bílá deska a kraj schodu je jen natřen bílou barvou
Odpovědět
@chocolate22 Jsou krásně tiché, nikde nic nevrže neduní, když se po nich jde.
Odpovědět
@lenip Děkuji moc. Já bych ještě ráda, aby byly schody viditelné, tedy ta železná část (boční) šla částečně či úplně vidět pak obložit.
Odpovědět
Článek se načítá
@niccienn parádní, děkuji moc, to je zajímavý systém, a mohla bych vědět kolik vás vyšly ať si udělám přehled o cenách...neb to je dost důležitý ukazatel.
Odpovědět
@chocolate22 už si to přesně nepamatuji, ale konstrukce schodů kolem 39 tis. (ale bylo to včetně projektu schodiště), DTD desky byly levné, ale nevím kolik stály a pak pokládka vinylu kolem 16 tis. Celkově určitě do 60 tis.
Odpovědět
Mam schody od SWN Moravia.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 1 roce
@niccienn a mohla bych prosím poprosit o název firmy co vám realizoval? A jak se schody chovají nyní s odstupem? Duní?🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@nejaga Schody nám realizovala firma Schody-Pilous, s.r.o. a spokojenost s nimi velká. Obložení pak firma, která nám pokládala dubovou podlahu v celém domě, firma Green Hill Parket z Vyškova. Schody jsou tiché, nic neduní ani nevrže. Jsme velmi spokojení.
Odpovědět
@lenip Děkuji a mohu se zeptat jak jste řešili zábradlí?
Odpovědět
@nejaga Neměli jsme na to firmu, kovář nám udělal konstrukci, stolař přivrtal DTD desky a podlahář nám to pak obložil vinylem. Schody jsou stále jako nové, nic neduní, nevrže.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?