Vinyl od Quick Stepu

Profilova fotka
Ahoj, máme vybraný klikací vinyl od Quick Stepu. Chci se optat, kde objednáváte? Mají všichni prodejci podlah víceméně stejnou cenovku? Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@pajapo Taky nás to čeká. Mám v plánu obepsat několik prodejců na https://www.quick-step.cz/cs-cz/najit... Následně se řídit hodnocením, přístupem k zákazníkovi a cenou..
Odpovědět
Já si našla jednoho prodejce z okolí, jeli jsme se podívat do prodejny, na vzorky, probrat montáž (dělali jsme svépomocí), udělal nám cenovou nabídku a já ji porovnala s tím, co nabízí internetová podlahová studia/prodejci 😉 Když jsme vloni kupovali, ceny byly docela jednotné, rozhodovalo pak třeba dph, doprava, pak budete chtít třeba lišty, ty je dobré taky vidět a přikládat ke vzorkům...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, také jsme původně byly pro vinyl od Quick Stepu ale na doporučení známého jsme se zajeli mrknout na vinyl od Adore Floors. Musím říct, že osobně se mi dekory od Adore líbili mnohem víc, hlavně v ploše. Když jsem se prošel na testovací ploše Quick Stepu a Adore tak Adore byla jasná volba. Navíc jakmile se manželka dozvěděla, že u Adore je záruka při pokládce jejich partnery doživotní a navíc, že to je 100% recyklovatelné, tak už jsme vlastně ani nic jiného nehledali. A navíc ještě když jsem porovnal cenu tak mě zahřálo u srdíčka. Adore je v námi vybraném dekoru o pár stovek levnější jak Quick Step (cena za m2). Jinak nebrali jsme lepený ale nakonec zámkový. Taky se mi nelíbilo, že by se mělo něco lepit. Nicméně co se týče cen, je dobré si projet studia a nechat si udělat nabídku. Jinak k Vám přistupují, když berete 100m2 a jinak když berete třeba 1200m2. A ten rozdíl je tam opravdu ale opravdu velký. Nevím, jestli sem můžu dávat odkazy ale více o tom Adore na jejich webu https://www.adorevinyl.cz. Jo a ještě plánujeme obklad zdí v kuchyni také vinylem. Sleduji jejich FB stránku a dávají tam pěkné realizace a docela haluz co se dá vymyslet.
Odpovědět
@martinhcz Milý Martine, běž s tou reklamou do P.R.D.E.L.E, je to okaté až hanba ... prosím adminy, ať ho okamžitě zablokují
Odpovědět
Profilova fotka
@mp77 Ve směs jakékoliv doporučení je reklama, já jen psal jak to dopadlo u nás. Taky jsme měli v plánu quick step a nakonec to dopadlo takhle tak sem se jen zmínil. Nevidím důvod, proč být hned vulgární? Přijde Vám to v pořádku?
Odpovědět
@martinhcz Přijde mi to zcela v pořádku.. Vy a Váš příspěvěk splňuje typické znaky spammera, který chce takto ušetřit za placení reklamy. Např.. to, že ten příspěvek je z toho profilu jediný a byl vložený pár minut po založení profilu Detailněji to tu popisovat nechci, abych Vás a ostatní šmejdy nenaváděl, jak to příště udělat chytřeji, ale za svým příspěvkem si stojím. Nechť to ale rozřeší Admini.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ano, forum jsem objevil dnes a jelikož se takhle při neděli nudím, proč nepřispívat? Na útočné komentáře tato diskuze opravdu není vhodná. Kdybyste potřeboval poradit ohledně chytré domácnosti nebo zabezpečení, napište. To je totiž mojí každodenní pracovní náplní. A nemusíte mě tady obviňovat ze spamu.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?