Vinylová podlaha Fatra Thermofix - DUB SELSKÝ 12135-1

Profilova fotka
Dobrý den nemá někdo doma podlahu od Fatry vinyl - DUB SELSKÝ 12135-1 máme jen vzorek a rád bych viděl jak vypadá v ploše interiéru . dále jestli se vyplatí připlatit za 2,5 mm tloušku Předem děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@wario Dneska odpoledne pošlu pokud chcete. :-) A ano rodiče mají 2.5 mm a naprostá spokojenost.
Odpovědět
Profilova fotka
@marta_kovar ano , určitě děkuji . Je tam při chození nějaký rozdíl jestli je to 2mm nebo 2,5 mm . za 2,5mm je příplatek 140,-kč na metru tak jestli to má smysl
Odpovědět
Profilova fotka
@wario Ne, to rozhodně není. Ale je to lepší pokud máte zvířata a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi budeme realizovat ten 2mm prý to dělají v 95% do rodinným domů , mam 90m2 tak je to na ceně už znát
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@wario Zdravím, jak jste na tom? můžu poprosit o fotku, jestli už máte položeno? Taky uvažujeme o dubu selském
Odpovědět
Aha pardon, teď se dívám, že my ale máme v merku "dub selský přírodní" v tom množství https://www.vpodlahy.cz/fatraclick?di... se fakt má vyznat kdo? Pardon!
Odpovědět
mám dub přírodní je to podobné a mám 2,5 mm. Pozor nehlídal jsem si nohy u kovových židlí s plastovým zakončením a mám to slušně poškrábané- nedal jsem si gumy na nohy židlí. Jinak Fatra je kvalita a cena asi nej poměr. Za mě doporučuji- jinak Váš dekor oproti mému je kousek tmavší - mamce a mé paní se líbí.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
@marta_kovar dobrý den, mohla bych také poprosit o foto dubu selského v interiéru?. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Prosím taky o foto v interiéru 🙂 Nejlépe s tmavě hnědou nebo ořechem, jestli někdo má. Moc děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
velká spokojenost s DUB SELSKÝ 12135-1
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
@wario prosím Vás, akú kuchynskú linku mate k podlahe dub selský? Ďakujem
Odpovědět
Profilova fotka
Budu mít @barbora_dvorstiakova Budu mít bílou kuchyňskou linku, černou pracovní desku a skříňky ořech Dijon od Eggeru. Máme i ořechové dveře...m mohu vyfotit cca za měsíc komplet
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@luciafff ďakujem pekne za inšpiráciu. My sme rozmýšľali nad niečím bledšim a uvažujeme o raw endgrain od kronodesign. O mesiac by sme mohli mať už aj my tak som zvedavá
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?