Vinylová podlaha Sacasa natural - zkušenosti

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zdravím, máte, prosím, někdo zkušenosti s vinylovou podlahou Sacasa natural? Oslovili nás na stavebním veletrhu, docela nás zaujala, ale radši bych slyšela názory uživatelů. Nabízí ji firma z Uherského Hradiště, tváří se jako zdravá podlaha bez ftalátů apod. Instalace klikem. Akční cena kolem 480 Kč za metr. Prý je vhodná na všechna podlahová topení. Budu vděčná za všechny připomínky. Dekuji.
Odpovědět
Prosím, nemá někdo zámkovou vinylovou podlahu Sacasa v dekoru jasan bílý? Zajímalo by mě reálné foto na větší ploše. Škoda, že na prodejních stránkách nemají ke každému dekoru nějaké foto realizace (možný podnět k nejlepsipodlahy.eu 🙂). Děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabodlina dobrý den, napište mi email a mohu vám zítra zaslat foto realizací. olsak@marell.cz
Odpovědět
Profilova fotka
@petrabodlina od nového roku jsme předělávali celý náš eshop. Postupně se budeme snažit tam dát i foto realizací, pár jsme tam již nahráli. Snad vám to pomůže s výběrem.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@barcajez Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na podlahu, četla jsem, že Vám na určitých místech vrže a kromě toho s ní máte jaké zkušenosti? Děkuji 🙂
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
@havlikovaandrea1 Dobrý den, omluvám se za pozdní reakci, dlouho jsem tu nebyla a do e-mailu mi nepřišlo žádné upozornění. Nejspíše už k ničemu, ale odpovím na Vaši otázku 🙂 Názor na naši podlahu je takový smíšený, není nejhorší, ale asi si dokáži představit i lepší. Po roce užívání jsou na slunných místech vidět větší škrábance (máme psa). Vrzání mi přijde již lepší, asi ty clicky užíváním správně zapasovaly? Netuším 😄 V kuchyni se nám trochu rozjíždí jedna spára, ale přikládám to naší chybě. Přesně v tom místě nám při manipulaci spadla na podlahu kovovým rohem digestoř a na podlaze vznikla oděrka, tudíž jsme jeden dílec měnili a celý jeden pruh rozebírali a už to prostě nebylo ono. Bylo vidět, že je narušen styl, kterým se pokládala podlaha od jednoho konce k druhému a podle toho v tomto kousku vypadaly i spáry, prostě úplně nepatrně nepřiléhaly. Co se týče ale třeba podlahového topneí, tak jsme moc spokojeni. Podlaha krásně drží teplo. Spokojení jsme také s ,,tvrdostí,,. Není ani měkká, ale ani úplně tvrdá, pro nás tak akorát. 🙂
Odpovědět
@barcajez Dobrý den, i tak děkuji za odpověď😊, třeba pomůže při rozhodování i někomu jinému 🙂. Hezký den.
Odpovědět
Dobrý den, řešil někdo kde je podlaha vyrobená? Předem děkuji a jsem s pozdravem
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 8 měsících
Ahoj všem, z mé zkušenosti bohužel tyto podlahy nemohu doporučit - velmi nekvalitní materiál který má s vinylem pramálo společného - jeví se spíše jako levný plast-zkuste si nožem sloupnout kus vrchní vrstvy - velmi se láme což je u vinylu nesmysl- pokud jste obdrželi vzorky doporučuji vzít pro srovnání např do vašeho nejbližšího hobbymarketu a zkuste porovnat, jednotlivé lamely jsou velmi nepřesné a podkladni materiál křehký - zámky se velmi lámou-prakticky není možné složit , výroba pravděpodobně Čína - potisky na balení tomu odpovídají. Nicméně je možné že jsme měl pouze smůlu na vadnou sérii ale spíše to bude standart - dal jsem k posouzení 3 různým podlahářům a ani jeden nedoporučuje pokládku.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Zdravím Bohužel mám stejnou zkušenost po třech letech budu podlahu měnit protože se v zámcích rozpadává,už při pokládání jsem si říkal že něco není ok (nebyla to první podlaha co jsem dělal) ale byt rozbombardovaný materiál nakoupený tak jsem to položil vše podle jejich návodu včetně jejich podložky co dodávají a je to katastrofa takže letos znovu a lépe (vyhozených 50t) Sacasa nikdy více
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?