Bazén zároveň s dokončením domu?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda si někdo nechával udělat bazén hned s dokončením domu? Jde mi o to, že bazén chceme 100% (cca do 3 měsíců od dokončení stavby), a teď přemýšlíme, jak to udělat, protože na pozemku máme hlínu na dorovnání pozemku a nevím, jestli to nechat celé zarovnat a začít bazén řešit až úplně těsně před tím než ho budeme chtít, nebo už teď prostě určit, kde bude bazén a nechat tam vykopat díru aby se zbytečně nezarovnal pozemek a poté za pár týdnů nepřijel bagr a zase tam neudělal neplechu.. taky mi jde o to, že bagr už by pak musel jezdit jenom přes zámkovku, protože ta se bude dělat už za pár dnů díky za rady a nápady 🙂
Odpovědět
My ho nechali udělat během stavby. Pokud jste si jistí, že na bazén budete mít peníze, je fajn ho vyhloubit. Bagr vám pak nezničí dlažbu a trávník.
Odpovědět
@meggieg Pokud jsou na něj prachy, tak určitě hned.
Odpovědět
Profilova fotka
@meggieg Nabídku trochu jiný pohled na věc. Záruka na bazén vám začne běžet v okamžiku kdy vám ho dovezou. Takže jde o to, aby ho měli možnost zapojit, odzkoušet a vy se mohli ihned koupat. Podle mě nedává úplně smysl zapojovat bazén v polovině srpna. Člověk je strašně natěšený, maluje si všechny ty věci po dokončení domu, ale realita je hodně jiná. Pokud bych měl možnost se později ( na jaře ) dostat na zahradu bagrem aniž bych si nezničil trávník, dlažbu atd., tak bych to celé posunul a načasoval to s novou sezónou.
Odpovědět
@kossakowski1980 Nene, určitě nechceme mít rok rozkopanou zahradu a čekat na bazén, to v žádném případě 🙂 mně třeba zase mít bazén v polovině srpna zas tak pozdě nepřijde, kolikrát jsme se koupali celé září. 😄
Odpovědět
My teď barák dokončujeme a bazén se dělá teď. Právě z těch důvodů jak píšeš. Nechci teď udělat zpevněné plochy, zahradu a pak aby mě tam na podzim jezdil bagr po zahradě, to by mě švihlo. My teda máme zděný ze ztraceného bednění.
Odpovědět
@duck09 a mohu se zeptat, jak velký máte a na kolik vás vyjde? klidně do zpráv 🙂 moc děkuji
Odpovědět
@meggieg velikost bude vnitřní 3 x 4,8m. Cena za fóliovani, filtr, trysky, světlo, zapojení apod. je cca 55.000 plus stavební práce (bagr, ztracené bednění, roxory, beton apod), cenu za ně ví zase manžel, a to v rámci stavby RD.
Odpovědět
@duck09 Mohu poprosit do třeba do SZ firmu, která vám bazén bude dodávat? Děkuji moc.
Odpovědět
@norikakaa je to živnostník od HK .píšu zprávu
Odpovědět
Profilova fotka
@meggieg to, ale nikdo neříká. Jen jste nenapsala kdy plánujete dokončit dům. Ani jaký typ bazénu. Jestli laminátový ala Albixon nebo ze ztraceného bednění. Na Albixon musíte čekat. Dostanete závazný termín půl roku dopředu. Bazén ze ZB si uděláte podle sebe. Taky jste nepsala jestli budete mít zastřešení nebo TČ. Koupat se hned po napuštění bazenu je hodně velký odvaz.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?