Menu Forum

Jakou si mám říct cenu pozemku? Je to 1500 m2

18. lis 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
petr_jakobcik
Registroval se 14. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
petr_jakobcik
Registroval se 14. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Ostrava.
 dobry den . bydlim v male obci cca10 km od ostravy a jeden z mistnich podnikatelů chce odkoupit muj pozemek v arealu byvaleho jzd (dnes opuštěného) pozemek je caa 1500m čtver. na pozemku neni nic je to čistá tráva bez IS a ja si nevim rady jakou mu mám říct cenu.
pozemek je veden jako manipulačni plocha a v uzemnim plánu je v prumyslove zoně. cena stavebniho pozemku pro srovnání je u nas cca 1100.- za metr čver děkuji za radu
14. črc 2011 v 08:13  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
slavomir15
Registroval se 8. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
slavomir15
Registroval se 8. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 2 příspěvky. Má 1 přítele. Region Pardubice.
 jen se snim neparej kdyz to chce tak mu to poradne osol..a napal mu poradnou castku.
18. lis 2011 v 19:45  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cincula
2
Registrovala se 6. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 182 příspěvků. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Týn nad Vltavou
fotoportrét
fotoportrét
cincula
2
Registrovala se 6. ledna 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 182 příspěvků. Má 1 přítele. Region České Budějovice.
  • Již bydlím v domě
    Týn nad Vltavou
 Můžete si například zaplatit odhadce a za pár stokorun budete mít v ruce odhadní cenu (tenhle papír mimo jiné stejně budete potřebovat při vykazování podkladů pro výpočet daně z převodu nemovitosti)
14. črc 2011 v 09:10  •  již bydlí v domě  •  To se mi líbí