Menu Forum

Maly pozemek cca 500 m2 rovina Praha vychod

18. dub 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
vivienne2007
1
Registrovala se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
vivienne2007
1
Registrovala se 16. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Dobry večer,
Mam prosbu o radu.
Hladame menší stavebny pozemok Praha vychod a rada by som vas názor akú lokalitu si zvoliť.
Hladame oblasť, medzi mladými ľudmi, kedže dcérka ma 8 rokov. Občianska vybavenosť je nutná, kedže teraz bývame len 7 km od Bratislavy, kde je v obci vsetko.
Dakujem vopred emoticon
Pomôžete?
16. lis 2014 ve 23:25  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
latigo
Registrovala se 13. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Sním o domě
    Region Praha - východ
fotoportrét
fotoportrét
latigo
Registrovala se 13. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Sním o domě
    Region Praha - východ
 Ahoj, my jsme zrovna koupili pozemek v Odolené Vodě, volné pozemky tam ještě jsouemoticon Dostupnost do Prahy je autobusem, který jezdí skoro pořád a cesta trvá 25 min na metro. Autem je to do Letňan 10 min. Občanská vybavenost tam je včetně základní školy.
30. lis 2014 ve 21:09  •  sní o domě  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ondrej190
Registroval se 24. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 170 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
ondrej190
Registroval se 24. října 2013 na modrastrecha.cz. Přidal 170 příspěvků. Region Praha.
 Odolena voda ano,ale bacha,driv nebo pozdeji tam bude to druhy prazsky letiste emoticon
30. lis 2014 ve 21:48  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “na požiadanie autorky”
30. lis 2014 ve 22:43 • betotemi
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
Registroval se 18. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 414 příspěvků. Má 2 přátele. Praha, Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
akoinac
1
Registroval se 18. března 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 414 příspěvků. Má 2 přátele. Praha, Region Praha - východ.
 ahoj, my sme hladali pozemok cca rok, nase patranie sa skoncilo len pred mesiacom emoticon hladali sme na Prahe - vychod, ale skor tu cast okolo Rican.
Napis trosku viac o tom aku mate predstavu,aj cenovu aj kde budete robit trosku presnejsie. Alebo sa ozvi sukromne, mozme to prebrat.
24. bře ve 21:36  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dandaa
1
Registrovala se 19. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 78 příspěvků. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
dandaa
1
Registrovala se 19. července 2008 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 78 příspěvků. Region Praha.
 Záleží na Vašich finančních možnostech. Práci budete mít oba v Praze a budete jezdit autem nebo chcete mít možnost dobré dostupnosti MHD a vlaku?
29. lis 2014 ve 22:46  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1784 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
fotoportrét
fotoportrét
slabici
29
Registrovala se 25. listopadu 2014 na modrastrecha.cz. Přidala 1783 příspěvků. Má 10 přátel. Region Praha - východ.
 Záleží i dost na tom, jestli se do Prahy do práce chcete dopravovat autem nebo MHD. Zrovna taky hledáme v lokalitě Praha východ. Některé pozemky jsou sice pěkné, ale doprava MHD buď s přestupem a na 1,5 hod. anebo autem, kde se zařadíš do fronty každé ráno a stojíš až do Prahy. Např. oblast Říčan a Uhříněvsi je na to přímo katastrofální.
Takže u nás se to nakonec ustálilo někdo v oblasti Č.Brod, Nymburk a okolí, kde je dostupnost vlakem.
30. lis 2014 v 18:28  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adulik777
Registrovala se 16. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Sním o domě
    Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
adulik777
Registrovala se 16. října 2015 na modrastrecha.cz. Přidala 4 příspěvky.
  • Sním o domě
    Region Kladno
 no to my by sme radi tiez nieco ruzumne nasli, take okolo 500m2, ale aj cenovo rozumne...orientujeme sa tak smerom Kladno..
18. dub ve 23:21  •  sní o domě  •  To se mi líbí