Menu Forum

Menší novostavba do 2 000 000

19. srp 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_ka (28 r.)
13
Registrovala se 2. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Příbram na Moravě, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_ka (28 r.)
13
Registrovala se 2. srpna 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 45 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Zařizuji dům
    Příbram na Moravě, Region Brno
 @klarushe já osobně bych takto na slepo nehledala. Ono se může zdát že parcela je vhodná na rd, i dle územního plánu může být vhodný na výstavbu, ale třeba na Sú vám to zatrhnou...
Jestli by nebylo lepší hledat třeba hrubou stavbu na dokončení...
19. srp v 15:21  •  zařizuje dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 3000 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
mitote
311
Registrovala se 11. října 2009 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 2997 příspěvků. Má 137 přátel. Region Brno.
 @zuzana_ka hledat to tak muzes, ale musis se divat do uzemniho planu, jestli je urcen pro bydleni my to tak delali, teda ja jela lavne podle uzemka, tam si nasla parcely a pak na katastru podle mapy jejich cisla a majitele... a pokud se nahodou nekdo ozval ze jo, tak jsme pak sli na SU a zeptali se jak to tam se stavbou je.... ale ono i romada pozemku v Brne a okoli se prodava jako stavebni a kdyz se zeptas na SU tak se dozvis, ze nepostavis.... clovek, ktery si to neoveruju u kazdeho pozemku je blazen
19. srp v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš