Vodovod a elektrika

Hezký den všem, chci se zeptat prosím vás jak to chodí pokud na pozemku není Antoníček, jak to zařídit? A vodovod je na hranici pozemku. Pozemek by jsme chtěli prodat a jsem našla kupce ze strany známých tak chce po mě ještě abych tam zařídila toho Antoníčka a tu vodu. Jak mám zařídit vodu když nevím jak bude vypadat jejich dům. Díky všem za rady kdo se vtom vyzná
Odpovědět
Voda - zažádáte si na VaK (po nás teda chtěli stavební povolení), vykopete si místo na šachtu a od šachty k trubce, oni přijedou, osadí, vy zaplatíte a zakopete (jakmile je vodoměr už někdo platí za vodu ale🙂) Elektrika - zažádáte si na e-on o trvalé připojení, zaplatíte a počkáte si tak 1.5-2roky než vám tam antoníka udělají. Pak zavoláte svého elektrikáře, který vám udělá druhou skříňku a zase zavoláte na e-on aby vám zapojili hodiny
Odpovědět
Prodejte to někomu jinému kdo s tím nebude otravovat a zařídí si to pak sám. Ušetříte si nervy, peníze a hodně času.
Odpovědět
Na vodu je potreba projekt.Jakmile jej schvali vykopete diru osadi vam vodomer hotovo. U mne cca 6 mesicu. Elektrika zazadate na cezu, do 30 dni vam daji vyjadreni zda je mozne pozemek napojit, pak poslou smlouvu, podepisete zaslete zpet, po zaplaceni 12500kc nebo alespon vetsi poloviny vam do 12 mesicu postavi antonicka. Vam pak elektrikar postavi vedle druhy na elektromer zapoji cez zaplombuje a je to. Cesta tak na rok az rok a pul.
Odpovědět
@l_sekanina přesně, mě to přijde od známého jako dobrá vyčůranost. Zařiď, ať já se starat nemusím. @tynuska1990 zasíťované pozemky prodává málokdo, pokud nejde o nějakého developera nebo si někdo nechá rozparcelovat pozemky, ale o to více si pak navýší částku za m2. Být vámi, tak řeknu ber nebo nech být. V dnešní době nebudete mít problém prodat pozemek, pokud to není nějaká "škarpa". Toto vyřizování je opravdu tak na rok až dva. Hlavně co se týče ČEZu, ti opravdu nemají důvod spěchat.
Odpovědět
Pozemky se prodávají se sítěmi na hranici pozemku, to splnujete, víc neřešit a prodat někomu jinemu, nakonec by jste byli stejně ti nejhorší. Známým neprodávat jen vás nakonec pomluví.
Odpovědět
Neobchoduj s příbuznými, kamarády a známými, stávají se z nich bývalí kamarádi a bývalí známí.
Odpovědět
Profilova fotka
@obludak no u nas se traduje kdo nema pribuzne nevi jake umi byt lidi svine 🙂
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?