Menu Forum

Zastavěná plocha přesně 150 metrů čtverečních

30. kvě 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
ufounek1 (29 r.)
Registrovala se 29. července 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
ufounek1 (29 r.)
Registrovala se 29. července 2015 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 5 příspěvků. Region Plzeň.
 Satvebníci mám dotaz. Máme naplánovaný dům se zastavěbou plochou přesně 150 metrů čtvrečních. Projde nám to na úřadě přes stavební ohlášení? Nebo už to spadá do povolení? děkuju za rady
26. bře ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
nininka23 (32 r.)
11
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 108 příspěvků. Má 20 přátel. Region Příbram.
  • Stavím dům
    Příbram, Region Příbram
fotoportrét
fotoportrét
nininka23 (32 r.)
11
Registrovala se 5. ledna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 108 příspěvků. Má 20 přátel. Region Příbram.
  • Stavím dům
    Příbram, Region Příbram
 @ufounek1 musíte mít stavební povolení
26. bře ve 21:03  •  staví dům  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ondra_cha
1
Registroval se 2. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 245 příspěvků. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
ondra_cha
1
Registroval se 2. ledna 2016 na modrastrecha.cz. Přidal 244 příspěvků. Region Vsetín.
 Je-li to jednoduchá stavba, jen rodinný dům a nic jiného, pak by mělo stačit ohlášení stavby. Ostatně stavební povolení a ohlášení stavby, v tom zas tak velký rozdíl není.
26. bře ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 266 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
fotoportrét
fotoportrét
puhelin
10
Registrovala se 24. srpna 2014 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 266 příspěvků. Má 10 přátel.
  • Již bydlím v bytě
 @ondra_cha Rozdil je ve zpusobu provadeni. Ohlaska - stavebni dozor, stavebni povoleni - stavebni firma. dale za ohlasku jsou polovicni spravni poplatky. Pri stavebnim povoleni neobchazi stavebnik sousedy pro souhlas. Atd.

@ufounek1 Tech 150 mate vcetne zpevnenych ploch a strech nad volnou plochou?
27. bře v 08:51  •  již bydlí v bytě  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
musilacek
Registrovala se 20. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
musilacek
Registrovala se 20. dubna 2016 na modrastrecha.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 2 přátele. Region Brno.
 Prosím o informaci za jak dlouho po obdržení "Souhlasu s ohlášením stavby" můžeme kopnout do země...
30. kvě v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí