Ergonomická kancelář - existují firmy, které pomohou zařídit?

21. bře 202130

Dobrý den, neví někdo o firmě (jednotlivci) který by pomohl zařídit domácí kancelář, tak aby byla ergonomcká - hlavně židle, výška a umístění monitoru…Vím, že na to existují články a doporučení…Ale nemám opravdu čas ještě tohle vše studovat a prohrabávat se internetem z milionu firme a možností zdravých židlí…pokud by byl někdo, kdo se tím žíví a pomohl by, ráda to zaplatím. Jsem hodně vysoká a čím starší tím větší bolesti zad…
Děkuji za doporučení nebo odkazy na firmy…

  • Zidli musite urcite vyzkouset. Kazdy ma jidou stavbu tela a jinak teziste pri sezeni. Taky zalezi, co u pracovniho stolu delate nejcasteji, jestli jste predklonena k jedne strane (treba pri rysovani,), na stred (pri psani na klavesnici), nebo to kombinujete se zapisovanim do papiru pred klavesnici. Pak taky zalezi, v jake vysce mate bedra, podrucky apod. Tech parametru je strasne moc. JP Kontakt v Pardubicich umoznuje zapujceni zidli, predvedou vam ji v kancelari u stolu a nekolik dni si ji vyzkousite u sebe, pak vratite, nebo si nekterou rovnou nechate. Ale nevim, jak funguji ted pri covidu, mam s nimi zkusenost pred nekolika lety. Pro zeny jsou dobre napriklad zidle Therapia, ale ne kazdemu vyhovuje ta balancnost.

  • @puhelin  ano to vše vím, že záleží na mnoha věcech a proto je milion možností ařešení....a o to miprávě jde, jestli existuje někdo, kdo tohle vše se mnou projde, navrhne možnosti a budeme řešit tak, aby bylo co nejlepší pro moje záda🙂. Vím, že jsou firmy, které navrhují kanceláře pro velké společnosti, ale ty asi nebudou řešit jednotlivce🙂 a "malé " zakázky.

  • @pisisvori  Prave ze ti v Pardubicich maji eshop pro individualni objednani. Poslete jim poptavku.

Přidej příspěvek

    Nenašli jste co jste hledali?

    Hledat pouze v názvech témat