Menu Forum

Jsem tady nová - andreap1976

5. led 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
andreap1976
Registrovala se 4. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
fotoportrét
fotoportrét
andreap1976
Registrovala se 4. ledna 2013 na modrastrecha.cz. Přidala 1 příspěvek.
 Ahoj všem, předně přeji vše nejlepší v novém roce, hodně zdraví a tvůrčí inspirace. Jmenuji se Andrea, je mi 36 let, mám dvě děti, bydlím v rodinném domě. Právě to je důvod, proč jsem se ocitla na těchto stránkách, neb brouzdám po netu a hledám inspirace do následujících měsíců, kdy po loňské výměně střechy nás nyní čeká taková vnitřní rekonstrukce + přidělání podkrovního pokoje - pracovny domu, který je velmi velmi starý, je to k neuvěření, ale postaven byl v roce 1897 - přesněji jeho podstatná část. Ano, není tedy podle nejnovějších módních trendů, nicméně v tom je právě jeho kouzlo. Teda alespoň pro nás, pro ty, co v něm žijeme.
4. led 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jitulkaka
272
Registrovala se 10. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 381 příspěvků. Má 41 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
jitulkaka
272
Registrovala se 10. listopadu 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 381 příspěvků. Má 41 přátel. Region Zlín.
 Ahoj, vítej a vše nej v tomto roce i Tobě emoticon . Ať se ti tu líbí. O inspirace a rady tady není nouze a když občas přidáš nějakou fotku, jistě tím hodně lidiček potěšíš. Já také tu extra-modernu moc nemusím. Připadá mi studená neosobní.... jako dnešní doba.
5. led 2013 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí