Menu Forum

Jsem tady nová - kacatko1986

27. říj 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
kacatko1986
1
Registrovala se 21. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 95 přátel. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
kacatko1986
1
Registrovala se 21. května 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 95 přátel. Kralupy nad Vltavou, Region Mělník.
 Ahoj,

jmenuju se Katka jsem tu nová emoticon
Mám byt rok po rekonstrukci, ale bohužel se objevují postupně chyby a bude nutná oprava - naletěla jsem nekvalitním řemeslníkům.
Bydlíme v 1+1 v paneláku a časem asi bude nutnost pořídit si byt větší - kvůli dětem, které chceme..
Ráda tu načerpám rady, inspirace a nápady...
26. říj 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ladyseta
1
Registrovala se 19. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 29 příspěvků. Má 6 přátel. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
ladyseta
1
Registrovala se 19. dubna 2013 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 29 příspěvků. Má 6 přátel. Region Pardubice.
 @kacatko1986 Ahoj Katko, vítej na střeše emoticon Určitě tu najdeš spoustu tip a radů, tak jako nacházím já i ostatní co tu jsou. Já bych jednou ráda stavěla nebo rekonstruovala domek, ale zatím je to v nedohlednu, takže tu také jen načerpávám rady, abych pak věděla na co si dát pozor emoticon
Můžu se zeptat co v bytě se vám pokazilo?
27. říj 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí