Menu Forum

Jsem tady nová - klarynka001

13. říj 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
klarynka001
Registrovala se 12. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Německo.
fotoportrét
fotoportrét
klarynka001
Registrovala se 12. října 2012 na modrastrecha.cz. Přidala 2 příspěvky. Německo.
 zdravím všechny!
včera jsem se tu zaregistrovala hlavně kvůli inspiraci různých detailů a vychytávek do bytu. nedávno jsme se s manželem vzali a teď zařizujeme byt. je to zatím podnájem, protože já ještě nepracuju, tak si nemůžeme dovolit nic vlastního. takže se snažím zvelebit tenhle náš byteček. je to 3 plus 1, takže se nám sem vejde i nějaký případný přírůstek emoticon nechceme tu ale zůstávat dlouho, naše pomyslná hranice jsou 3 roky a pak si chceme něco koupit. já jsem spíš pro byt a manžel pro dům. já si nejsem úplně jistá, jestli chci dům. moji rodiče mají docela veliký RD a když vidím, co je s tím starostí, nikdy nekončící práce.... byla bych spíš pro větší byt, tak nevím. doufám, že tyhle stránky mi rozhodování ulehčí emoticon
13. říj 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lucinkafr
197
Registrovala se 8. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3096 příspěvků. Má 54 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lucinkafr
197
Registrovala se 8. července 2011 na modrastrecha.cz. Přidala 3096 příspěvků. Má 54 přátel.
 @klarynka001 věřím, že tady najdeš hodně inspirací a nápadů, které ti snad pomůžou při rozhodování emoticon
13. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí