Jsem tady nová - stanicka007

Profilova fotka
Zdravím, jmenuji se Stáňa, zatím bydlíme s přítelem a skoro ročním chlapečkem v 1+1. Chystáme se pořídit 3+1. Dokonce ve stejném paneláku, co bydlíme nyní. Protože je byt po starém pánovi, byt je původní - okna, kuchyně, podlahy, koupelna z umakartu, čeká nás pěkný kus práce. Přítel není manuálně zručný, i když tvrdí, že je :-) (ale opravdu není) a také nemá moc času, budeme řešit vše najímanými řemeslníky. S rekonstrukcí čehokoli nemáme ani jeden zkušenosti, byt současně obývaný byl již s předělaným jádrem a zůstala tu i rohová kuchyně, takže budu mít premiéru :-) jsem moc ráda za tyto stránky, které mi doporučily hned dvě kamarádky.
Odpovědět
Profilova fotka
@stanicka007 Ahoj Stáňo, vítám tě mazi námi na MS i s tvým přítelem a chlapečkem ;-) Jsem ráda, že jsi si k nám našla cestu a doufám, že veškeré práce na novém bytečku půjdou od ruky, jak se říká "jedna báseň" :-) S tím přítelem a jeho zručností jsi mě opravdu rozesmála, děkuji :-D Měj se krásně a kamarádkám děkujeme za doporučení. Kdyby cokoli, ozvi se mi. J.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za přivítání :-) včera jsme podepsali smlouvu a v týdnu dostaneme klíče. No a pak to vypukne :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?