Menu Forum

Jsem tady nový - cb1300

3. lis 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
cb1300
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Jeseník.
fotoportrét
fotoportrét
cb1300
Registroval se 2. listopadu 2011 na modrastrecha.cz. Přidal 1 příspěvek. Region Jeseník.
 Jsem Laďa z jeseníku, 58 let, ale věčný puberťák emoticon Před 30ti lety jsem postavil barák, OKAL, ale po rozvodu jsem jej nechal bývalce. Touha něco stavět a budovat je ve mě ale stále, bydlení v podnájmu mne neuspokojuje, tak chci ještě postavit malou dřevostavbu, bungalov, prostě "byt na pozemku". Už se nemohu dočkat, až budu zatloukat hřebíky a šroubovat vruty emoticon Asi druhým jménem bych se mohl jmenovat Kutil Tim, nebo snad jako jeden z těch dvou šikulů z večerníčku A je to... emoticon)
Hezké dny všem emoticon
2. lis 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
 @cb1300 Ahoj Laďo, vítej na MS! Jsem ráda, že jsi si k nám našel cestu. Těší mne tvá chuť zatloukat hřebíky a šroubovat vruty, protože přesně i pro takové super kutily a stavitelé je naše stránka emoticon Takže se už nemohu dočkat na fota, která, doufám, budou na MS ve tvém albu jednou přibudat ze dřevostavby. Měj se hezky! emoticon
3. lis 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí