Menu Forum

Jsem tady nový - tomkac666

2. led 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
tomkac666 (30 r.)
Registroval se 5. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Výšovice, Region Prostějov.
  • Přestavuji byt
    Olomouc, Region Prostějov
fotoportrét
fotoportrét
tomkac666 (30 r.)
Registroval se 5. května 2010 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidal 18 příspěvků a 1 album. Má 5 přátel. Výšovice, Region Prostějov.
  • Přestavuji byt
    Olomouc, Region Prostějov
 Ahojky,

tak se taky připojuji! Po půlročním čekáním na bezbarierový byt v OL se nám ozvali, že se jeden uvolnil - beru to jako takový malý zázrak, taková krátká doba emoticon Byt je opravdu veliký, ale docela zanedbaný a takový ten komunistický, takže na něm bude dost práce. A protože jsem na vozíku, je blbé že si to neudělám v bytě sám - podlahy,koupelka... Tak jsem zde, abych chytal inspiraci,rady a tipy.... Kdyby byl někdo z OL, bylo by to prima emoticon

Jinak přeji všem jen to NEJ do Nového roku!

Tom
26. pro 2011 ve 23:32  •  přestavuje byt  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
jennyska
35
Registrovala se 22. července 2011 na beremese.cz. Na modrastrecha.cz přidala 151 příspěvků a 10 článků. Má 26 přátel. Region Karviná.
 @tomkac666 Ahoj Tome, vítej mezi námi na MS! Doufám, že potřebné info pro předělání tvého bytu na našich stránkách rychle najdeš a věřím, že budou k užitku! emoticon Přeji mnoho zdaru v práci a tobě také PF2012 emoticon
2. led 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí