Internet metalika

Dobry den. Resil nekdo pripojeni RD k metalicke siti? Viz. situacni vykres od Cetinu. Zajima me jak se to resi a priblizna cena. Bude to asi 10m k ZD. Dekuji.
Odpovědět
Profilova fotka
@vetor3x Nemělo by to být v režii Cetinu?
Odpovědět
Já to řešil nedávno. Je opravdu nutné se prvně domluvit s Cetinem odkud to napojit. Já to měl jenom v rámci našeho pozemku tak to bylo jednoduché. V kopal jsem rýhu a do ní položil chráničku. Oni to pak jen protáhli a napojili. Pokud by Vám to ale mělo vést přes silnic nebo cizí pozemky, tak to bude zcela zásadní problém (možná i neřešitelný). Asi by se musel udělat protlak nebo překop silnice, což jsou desetitisíce a vyřizování spousty povolení pomalu na půl roku.
Odpovědět
@l_sekanina takze man volat primo na cetin? Dekuji. Bohuzel ta metalika jde pres silnic a obecni pozemek. Ale budu tam kopat kvuli kanalizaci atd. Tak by se to dalo udelat naraz?
Odpovědět
Ano šlo by to zároveň pokud dodržíte předepsané odstupy. Ale horší je že Vám to musí všichni schválit. Určitě začněte Cetinem. V případě realizace pak musíte požádat nějakého operátora o zřízení nové přípojky. Bez toho vám to Cetin nepřipojí.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?