Na kolik přijde cca 100 metrů vodovodního řádu?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, VaK nám nechce povolit vodovodní připojku a chce po nás na naše náklady postavit vodovodní řád pro 1 dům! Jejich odůvodnění je takové, že okolní pozemky jsou vedené jako stavební parcely. Do budoucna zde 30 let nikdo stavět ale moct nebude, protože letos vešel v platnost nový územní plán a okolní pozemky jsou v ochranném pásmu pro stavbu dálnice R35. Navíc budeme mít dešťovou jímku, takže spotřeba pitné vody bude minimální a i kdybychom ji neměli, tak musí každý týden z VaKu někdo chodit a odpustit vodu z hydrantu, která ve vodovodním řádu k našemu domu stojí a může se kazit. Nemáte někdo tušení na kolik příjde cca 100 metrů vodovodního řádu? Díky MOC!
Odpovědět
1
2
@jindraque Určitě dá, taky to tak mám. Klasická lžíce bagru má cca 60 cm, když se to dá co nejdál od sebe, je tam min 50 cm a to stačí. Ochranné pásmo je spíše od toho aby chránilo před poškozením stávající vedení ve chvíli kdy nikdo přesně neví kudy vede a kdy se tam do těch míst hrabe rýha pro něco dalšího.
Odpovědět
jindraque@hotmail.com
Odpovědět
Neznate nejakou projekt firmu co dela za dobrou cenu projektove a inzenyrske prace oblast od prahy po melnik na prodlouzeni vodovodniho radu? Vsude po nas chteji 100 tisic...taky jsem slysela ze stavet vodovodni rad dle stavebniho zakona nemůže"kazdy mistni bagrista", ale stavebni firma, ktera ma na toto opravneni...120 m by nas melo prijit na pul milionu a to se mi fakt davat nechce, ale vodu potrebujeme :-(
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@romik67 prosím, mohla by jsi mi poslat kontakt na tu firmu co ti dělala vodovod?
Odpovědět
Profilova fotka
@tom1986 bohužel, zjistila jsem, že oni už skončili, už to nedělají, je to škoda, jinak bych ti kontakt ráda dala
Odpovědět
Nevadí... Kontakt na nějakou personu co tam dělala? Nemáš? Možná někdo pokračuje jinde ale v obdobné profesi...
Odpovědět
Jo a děkuju...
Odpovědět
Profilova fotka
@tom1986 no právě, že ta moje persona skončila, ale druhá vybraná firma byla tato, tak poptej http://www.install.cz/index.php?optio...
Odpovědět
děkuji...
Odpovědět
Zdravím, my jsme prodlužovali vodovodní řád o 115m a cena komplet 190 000 kč. Výkopové práce si provádím sám. Takže asi tak :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
@trada Mohl bych vědět kolik vás těch 80 metru řádu stálo? my budeme mít podobnou délku a přípojku nám nepovolí ... děkuji
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Dobrý den, rád bych se zeptal. Je možné přesunout orientační sloupek vodovodu (viz ilustrační foto) a za jakých podmínek, případně odstranit? Mám jej přímo v místě před domem u cesty v ochraném pásmu, kud bych chtěl vést chodník k cestě. Děkuji za informaci, S pozdravem MP
Odpovědět
Článek se načítá
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?