Oprava eletroměrového a plynoměrový rozváděče

Profilova fotka
Dobrý den, mám u domu přibližně takovouto sestavu rozvaděčů ( 2x elektro a 1x plyn ). Zjistil jsem, že se mi antoníček začíná trochu nakláňět dopředu. Na koho se v tomto případě obrátit? Jaká pracovní profese nebo typ firmy je toto schopná to opravit i za cenu výměny neby výstaby betonového? Trochu tápu na koho se obrátit. Možná to vzniklo díky špatnému zhotovení od původního majitele pozemku kde již byl rozvaděč instalován nebo možná vlivem pobyhu těžké techniky, ale rád bych to vyřešil dříve než vznikne před tím vznikne finální asfaltová cesta.
Odpovědět
@kossakowski1980 Záleží, čí to je Pokud čezu, eonu.. distributora > oznamte to a on to opraví na vlastní náklady. Pokud to je váš, čistě váš, zde nevidím důvod, proč to neobkopat a nesrovnat zpátky, to je otázka dopoledne. Pokud si na to pozvete elektrikářa, ten to bude určitě potřebovat rozplombovat, aby mohl všechno vykuchat a eště si navymýšlá a naúčtuje si rozvaděč druhý atd... Takže pokud je váš, nevidím důvod nekoho zvat, pokud nebudete zasahovat do vnitřního zapojení
Odpovědět
Melo by to byt obepiskovane a pisek i vevnitř. Obkopal bych to, narovnal a zahazel, zase pískem. Nic natom není
Odpovědět
Profilova fotka
@vladimir_sacha Děkuji. Je to moje. Trochu je problém v tom, že v reálu je takhle obestavěné. Když už do toho půjdu tak bych to chtěl vyřešit navždy. Aby se to zase nehlo. Takže peníze beru jako to poslední.
Odpovědět
Profilova fotka
@martin18896 Dekuji. V reálu to je malinkato komplikovanější. Viz odpověď kolegovi.
Odpovědět
@kossakowski1980 pokud zezadu na to tlačí hlína a není tam opěrná zeď ze svahu, to bude ten problém, za mě to zezadu vykopat, narovnat a postavit tam a ukotvit zeď ze ZB, aspon 30cm šířky a zalít betonem.
Odpovědět
to sa asi rozvadzace dodavatelov energie takze ani hnut s tym to len oni
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?