Studna

27. zář 2021180

Můžu se prosím zeptat na kolik Vás vyšla vrtaná studna na klíč v poslední době?
Děkuji za odpovědi

• Zdravím, před měsícem nám přijeli vrtat studnu 50m. Samotný vrt nás vyšel na cca 87tis. Měli jsme v tom i ocelové pažnice, jelikož bylo nesoudržné podloží. Projekt na studnu nás myslím vyšel na 8tis. Teď čekáme na rozbor kvality vody, tam cenu jještě netušíme. 🙂

• Něco okolo 90 tis.

• @renatka_k  
    90 tisíc je komplet s projektem atd.?
    Nám teď přišla nabídka na 174tisic /30m vrtané studny.

• Sponzor fóra
  • Minulý měsíc, jíl:vrt 26m - 42000,-, na klíč komplet by to bylo 95000,-, bez inženýrinku. Inženýrink je šílená fuška, proto 16000,- za vyběhání i s projektem.

• My jsme teda vrtali asi před 2 lety a 49m ve vrtaném průměru 160, horní pažení plast - 5m DN250 - cena okolo cca 90.000, k tomu bylo povolení které jsem si zařídil sám ( není to až tak složité ) a k tomu posudek od hydrogeologa. Takže něco okolo 100 tisíc.
    Bohužel se vše ohledně stavby protáhlo a stavíme až teď a bude se řešit zhlaví vrtu.
    V povolení stavby studny máme betonové zhlaví studny, zrovna dnes jsem měl na stavbě studnaře, který v tomto dělá víc jak 30 let, vzhledem k tomu, že máme na pozemku ( i když je to v kopci ) dost podpovrchové vody, zřejmě půjdeme do plastového zhlaví. Betonové se totiž nedá tak kvalitně utěsnit jako plastové, kdy pokud je plastové dobře uděláno, je to dle studnaře napořád.
    A to jsem preferoval betonové ...
    Cena za plastové cca 14.000, betonové zhlaví je levnější.

• Před dvěma lety, vrt "32m", projekt, hydrogeologický posudek.... Vše do 45tis, připojení k domu, čerpadlo atd svépomocí a cena do 25-30tis

• 24m hloubka vrtu - skalnaté podloží + vystrojení, šachta, čerpadlo, hydro průzkum, vyřízení povolení aka legalizace zkušebního vrtu = komplet za 100 tis. Kč. Zvlášť jsme měli projekt na studnu a čov za 15 tis.🙂

• @kopoka1  rok 2017 - hloubka 61 m, prumer 305 mm, finalni 160 mm s obsypem, zkousky, kompletni projekty a papirovani, cerpadlo, upravna vody, sachta - 245t

• Nam budou vrtat pristi tyden. Mame naceneno 60 m komplet se sachtou, vyztuzenim, kacirkem atd. asi na 140. Doufam, ze voda bude driv nez v tech 60 m 🙂

• @marushkap  voda je vzdy driv, ale pod pritok vody se vrta jeste tak 10-12 m

• @geodett  Jasne, ja to myslela tak, ze bude voda treba uz ve 30 m a budeme vrtat jen do 45 🙂

• @norikakaa  @marushkap  Mohu se zeptat, jaká firma vám to dělala? Děkuji

• @pajaj1  @renatka_k  Dobrý den, mohu se zeptat, jaká firma vám to dělala? Děkuji moc

• @myrei  Ing. Fárik, p. Čermák, Čelákovice. Kdyby něco, napište, pošlu vám v SZ kontakt.

• @norikakaa  Moc děkuji, dohledala jsem a poslala poptávku 👍

• Sponzor fóra
  • @myrei  Nám taky Ing. Fárik a p. Čermák😊

• @myrei  nam vrtanestudnycz.cz a velka spokojenost

• Vrtali jsme akorát minulý týden v Libereckém kraji. Projektová dokumentace, vyjádření hydrogeologa a vrt 30m, dohromady 87000. Měl by tam být i posudek hydrogeologa pro ČOV, ne jen pro studnu, bez toho by to asi bylo o chlup levnější.

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat