Za jak dlouho ČEZ postaví antoníčka?

Zobraz úvodní příspěvek
Právě se chystáme koupit pozemek a plánujeme stavět... Sloup el. vedení je na vedlejším pozemku. Jak dlouho má ČEZ na to, aby postavil na našem pozemku antoníčka? A kolik se za to platí?
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
Ahoj všichni, oživuji vlákno. Já žádala ještě pozemek nebyl náš - v květnu? Platila jsem v červnu, pozemek zaplacený nakonec června, teprve končí plomba na katastru - zítra. Elektřina taky na dlouho 13 měsíců a teď jsem 17.7. požádala o spojení - soused se v únoru nastěhoval. původní majiteleé zanechali dluhy na elektřině a oni ho nepřipojí, musel si požádat o nové připojení. Takže jsem požádala o spojení jestli je to možné a prý tam byla geodetka z Čezu tento týden - tak nevím, zatím nic nepsali. Mám si už pořídit antoníčka?
Odpovědět
@hankade Ne, jistící skříň dodává firma objednaná distributorem. Až podle toho co osadí si kupte/připojte elektroměrový rozvaděč ze stejné produktové řady, lépe to pak vypadá. I to zapojení el. rozvaděče však má dělat elekrikář, takže kupovat až po domluvě s ním.
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, děkuji. Myslela jsem , že já
Odpovědět
@hankade Pokud si dobře pamatuji, tak skříň jsme kupovali my, máme i pro plyn, ať je to v jedné. Taky ČEZ. Víte už, kdo vám bude připojení realizovat? ČEZ na to má domluvené firmy, těch bych se zeptala, protože cokoli řešit s ČEZem je na dlouhé lokte 😄
Odpovědět
@hankade ještě mě napadlo jestli to není specifikované ve smlouvě o smlouvě budoucí? Zkuste si ji projít.
Odpovědět
Profilova fotka
@hankade Naše zkušenost: leden 2021 podepsaná smlouva s ČEZ, následně (po několika měsících) nás kontaktovala smluvní projektová kancelář ČEZu, kde nám zaslali projekt a následně po našem podpisu a podpisu souseda to šlo na město. Nicméně v tom projektu byla již navržená konkrétní skříň a dle této jsme dokoupili stejnou řadu pro plyn a elektroměr. No a po několika urgencích se nám podařilo, že minulý měsíc domluvená firma od ČEZu dorazila a elektřinu do pojistkové skříně dovedla 🙂
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?